رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
  • کد خبر : ۳۳۶۳
  • مشاهده :  77 بازدید
  • چاپ خبر : ایجاد زیرساخت های واردات کالا درکنگان بوشهر ضروری است

ایجاد زیرساخت های واردات کالا درکنگان بوشهر ضروری است

کنگان نیوز – رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت کنگان گفت: ایجاد زیرساخت های مناسب و روان سازی ورود کالا دراین شهرستان ضروری است.

به گزارش کنگان نیوز، نصرالله کشاورز روزچهارشنبه درگفت وگو با ما ، افزود: این شهرستان دارای موقعیت ویژه ای دربخش تجارت است که تاکنون به ایجاد زیر ساخت های متناسب درآن توجه نشده است.
وی با اعلام اینکه هم اینک فعالیت های خوبی در زمینه تجارت در کنگان در دست اجراست، اظهارکرد: مسئولان ذی ربط، فعالان بخش تجارت و اطلاع رسانی و تبلیغات متناسب می توانند نقش موثری برای رسیدن این شهرستان به جایگاه مطلوب ایفا کنند.
کشاورز اضافه کرد: ساماندهی حمل و نقل کالا، ایجاد تنوع به شیوه عرضه کالاهای پر مصرف و دارای مزیت در رونق بخشی به بازار تاثیر مستقیم دارد.
وی ادامه داد: تهیه بسته تبلیغاتی و اطلاع‌ رسانی مناسب نیز از ضرورت های انکار ناپذیر برای معرفی موقعیت این شهرستان است که می تواند آن را به عموم هموطنان در سراسر کشور معرفی کند.
کشاورز با اعلام اینکه برگزاری جشنواره فروش تابستانی در شهریورماه امسال از برنامه های این اداره درشهرستان کنگان است، گفت: این جشنواره براساس قانون نظام صنفی طی فرآیند فروش فوق‌العاده با همکاری بازاریان و اصناف این شهرستان اجرا خواهد شد.
وی افزود: جشنواره تابستانی کنگان با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محوریت اتاق اصناف، شرکت صنوف مختلف‌، فروشگاه‌های بزرگ و مراکز خرید این شهرستان، با اجرای تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی کالا، از اول تا۳۰ شهریورماه امسال برگزار خواهد شد.
کشاورز ادامه داد: جشنواره های تابستانی فرصت خوبی برای معرفی اماکن گردشکری هستند که سایر دستگاه های اجرایی فرهنگی می توانند در این زمینه درکنار این اداره همکاری داشته و اقدام کنند. / حسین پور

اخبار مرتبط