رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
  • کد خبر : ۳۳۴۹
  • مشاهده :  86 بازدید
  • چاپ خبر : رئیس جدید گمرک شهرستان کنگان معرفی شد

رئیس جدید گمرک شهرستان کنگان معرفی شد

آیین تودیع و معارفه رئیس گمرک شهرستان کنگان با حضور فرماندار و معاون امور مسافری حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر در محل فرمانداری کنگان برگزار شد.

به گزارش کنگان نیوز ، معاون امور مسافری حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر بعد از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس  گمرک شهرستان کنگان اظهار داشت: مردم‌داری و تعامل یکی از ویژگی‌های بسیار خوب برای مدیران گمرک است که باید به آن توجه جدی شود.

محمد قره‌بیگی افزود: با توجه به حساسیت‌های شغلی در راستای غنی سازی شغلی و قانون مقررات و ماموریت‌های درون سازمانی، زمان تغییر مدیران و جابجایی آن جزء برنامه‌های گمرک است.

معاون امور مسافری حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: برای تسهیل در امر تجارت، تمام گمرکات زیرمجموعه استان به سیستم الکترونیکی متصل خواهد شد و بعد از آن همه مراجعین و تجار می‌توانند در دفاتر و منازل خود خدمات گمرکی را انجام دهند و در آینده هم شاهد توسعه تشکیلات گمرکات باشیم.

فرماندار کنگان نیز ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) و قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: کنگان به لحاظ گمرکی شرایط خاص خود را دارد و همکار و پشتیبانی از تجار، به نوعی حمایت از کار و سرمایه‌گذاران است و گمرک کنگان از سالم‌ترین گمرکات است.

عبدالنبی یوسفی افزود: با کمال میل آماده همکاری و هماهنگی در رفع مسائل و مشکلات مردم شهرستان باشیم.

فرماندار کنگان در ادامه گفت: امیدوار هستم که با تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان شاهد رشد و شکوفایی دوچندان در این بندر باشیم.

در این مراسم با تمجید از خدمات هوشمندی رئیس سابق گمرک  شهرستان کنگان، نوید گودرزی به عنوان رئیس جدید گمرک شهرستان کنگان معرفی شد.

اخبار مرتبط