رفتن به بالا
  • شنبه - ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱
  • کد خبر : ۳۳۰۸
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : زندگی رفتار ومنش پیامبر ص الگویی برای مسلمانان است

زندگی رفتار ومنش پیامبر ص الگویی برای مسلمانان است

امام جمعه ابدان گفت : احیا اعتکاف رمضان به عنوان سیره رسول اکرم ص تنها یک سازمان نیست بلکه تمامی احاد مردم مکلفند برای نهادینه کردن این سنت درجامعه تلاش کنند .

به گزارش کنگان نیوز، امام جمعه ابدان گفت : احیا اعتکاف رمضان به عنوان سیره رسول اکرم ص تنها یک سازمان نیست بلکه تمامی احاد مردم مکلفند برای نهادینه کردن این سنت درجامعه تلاش کنند .

حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد در حاشیه جلسه اعتکاف رمضانیه اظهار داشت .زندگی .رفتار ومنش پیامبر ص الگویی برای مسلمانان است ومسلمانان باید در همه ابعاد زندگی به پیامبر اقتدا کنند .

امام جمعه ابدان با بیان اینکه برنامه اعتکاف رمضان قابل شمارش نیست خاطرنشان کرداعتکاف وقتی برای پرورش روح ازادی از هوی وهوس وهدایت اراده انسان است .حمیدی نژاد درپایان همدردی با فقرا .افطاری دادن به فقراپرهیز از گناهان .انس باقران در ماه نزول قرانذوتمرین بندگی را از جمله کارهای برگزیده در ماه مبارک رمضان خواند.

مسول  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش ابدان نیز تصریح نمود .ظرفیت بشر در بعد معنوی بیشتر از بعد مادی است واین به شرطی محقق میشود که انسان ها بنده خوبی برای حضرت حق باشد.ابراهیم درویشی در ادامه یاد اور شد .انسان نباید خود را اسیر امیال دنیوی .غرور چشم هم چشمی.حسد وکینه کند بلکه با حضور در مراسمات مذهبی وگرایش به سمت معنوبات باید روح خود را تعالی بخشید .وی بیان داشت در سرایطی که دشمن در تلاش است تا معنویت را از جوانان ونوجوانان بگیرد ونیاز است فرزندان خود را با فرهنگ مهدویت اشنا سازیم .مسول هییت فرهنگی .مذهبی اهل بیت ع گفت اعتکاف یک فرصت است وهمه افرادمیتواننداز این فرصت مهم استفاده کنند .

حجت الاسلام مصطفی مرهونی درپایان گزارشی از برنامه در پیش رو اعتکاف بیان نمود .باتشکر .رضامحمدی

اخبار مرتبط