رفتن به بالا
  • شنبه - ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
  • کد خبر : ۳۳۰۶
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : دانشگاهها و حوزه های علمیه سطح کمی وکیفی تولید علم را بالا ببرند

دانشگاهها و حوزه های علمیه سطح کمی وکیفی تولید علم را بالا ببرند

امام جمعه کنگان گفت : انتظار جدی از دانشگاهها و حوزه های علمیه بالا بردن سطح کیفی و کمی و تولید علم است.

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر کنگان افزود: نباید فضای معنوی و علمی دانشگاه با گناه و یا کارهای شبهه ناک مسموم و آلوده شود.
وی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب و استناد ایشان به فرمایش مولای متقیان در باره فتنه بیان کرد: در شرایط فتنه که تشخیص حق و باطل دشوار است باید بگونه ای عمل کرد که هیچ بهره ای به نفع فتنه نشود.
محمودی، به موضوع حقوق های نجومی برخی مسئولان اشاره کرد و ادامه داد: به تعبیر رهبری معظم انقلاب گرچه تعداد چنین مدیرانی در نظام کم است اما باید با این افراد برخورد و مراتب به اطلاع مردم برسد.
امام جمعه کنگان با اشاره به ششم تیرماه سالروز ترور نافرجام رهبر معظم انقلاب گفت: این روز بهانه ای برای ادای شکر این نعمت بزرگ الهی است که امروز ملت بزرگ ایران و همه انقلابیون عالم از جودشان بهره مندند.
وی با گرامیداشت و تجلیل از شخصیت شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و یاران شهیدش بویژه شهید شهریاری و تقدیر از دستگاه قضا بر لزوم برگزاری جلسات مردمی پرسش و پاسخ تاکید و از مردم خواست تا از هر نوع داوری عجولانه و شتاب زده در حوزه قضایی اجتناب کنند.
محمودی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به اقدام ظالمانه رژیم آل خلیفه در سلب تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم بیان کرد: رژیم ظالم بحرین باید بداند بیانیه مالک اشتر زمان، سردار سلیمانی جدی است و آتش خشم و انزجار امت اسلام دودمان آنها را بر باد خواهد داد.
ویبا گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: ملت بزرگ ایران و امت اسلام امسال با حضور پرشور تر در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از انتفاضه و انزجار شان از اقدامات ظالمانه صهیونیست و حامیانش اعلام خواهند کرد./حسین پور

اخبار مرتبط