رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
  • کد خبر : ۳۲۸۱
  • مشاهده :  104 بازدید
  • چاپ خبر : گازرسانی به ۱۲ شهر و روستای کنگان اجرا شد

گازرسانی به ۱۲ شهر و روستای کنگان اجرا شد

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: گازرسانی به ۱۲ شهر و روستا در شهرستان کنگان اجرا شد.

به گزارش کنگان نیوز، غلامعباس حسینی در حاشیه بازدید از روند اجرای شبکه‌های گازرسانی در جنوب استان بوشهر، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: طی سال‌های اخیر شاهد شتاب بالایی در اجرای پروژه‌های گازرسانی در نقاط مختلف استان بوشهر هستیم.

وی از گازرسانی به ۲۰۸ روستای استان بوشهر در سال جاری خبر داد و اضافه کرد: سه شهر در شهرستان دشتستان نیز امسال گازرسانی می‌شود که با اجرای این طرح ها همه شهرهای استان بوشهر به شبکه گاز سراسری متصل خواهند بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال جاری و با اجرای و تکمیل طرح‌های گازرسانی ضریب نفوذ شبکه گاز در روستاها به ۷۰ درصد و در شهرهای استان به ۹۸ درصد خواهد رسید.

وی در ارتباط با وضعیت اجرای پروژه گازرسانی در شهرستان کنگان نیز بیان کرد: از سال ۸۵ پروژه گازرسانی به شهرها و روستاهای این شهرستان آغاز شده است که تاکنون سه شهر و ۹ روستای کنگان به شبکه سراسری متصل شده است.

حسینی با بیان اینکه ۲۷۰ کیلومتر شبکه شهری و ۱۰۰ کیلومتر شبکه گاز روستایی در کنگان اجرا شده است، ضریب گازرسانی در این شهرستان را ۱۰۰ درصد عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به استفاده ۱۱ هزار مشترک از شبکه گاز در شهرستان کنگان، افزود: توسعه شبکه گازرسانی در نقاط مختلف شهرستان کننگان را در دستور کار داریم./ مهر

 

اخبار مرتبط