رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰
  • کد خبر : ۳۲۲۱
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان دیر + تصاویر

تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان دیر + تصاویر

کنگان نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری دیر جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان دیر با حضور فرماندار و مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای استان بوشهر در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش کنگان نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری دیر جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان دیر با حضور فرماندار و مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای استان بوشهر در محل  فرمانداری برگزار شد .
فرماندار شهرستان دیر در ابتداء ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پربرکت رمضان و عرض سلام و درود به روح پرفتوح معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) و آرزوی طول عمربا عزت و پربرکت برای رهبر معظم انقلاب و آرزوی توفیق برای دولت محترم تدبیر و امید در خصوص ویژگی مدیریت موفق مطالبی را بیان داشتند .
حمزه اعتماد گفت: مسئولیت یک امانت الهی است و تامین خواسته سازمان و تکریم ارباب رجوع هنر مدیریت است و مدیری موفق خواهد بود که این دو خصوصیت را با هم داشته باشد .

فرماندار شهرستان دیر با اشاره به جمعیت و وسعت این شهرستان، یادآور شد: شرایط و وضعیت خاص این شهرستان  نیاز به تامین برق را لازم کرده و نیاز به رفع مشکلات موجود آن ضروری است.

فرماندار دیر با اشاره به خدمات برق بعد از انقلاب در کشور عنوان داشتند که راه اندازی ایستگاه ۱۳۲ کیلو وات بردخون و آبدان به مشکل قطعی برق و افت ولتاژ شهرستان کمک بسیاری کرده که جا دارد از زحمات مهندس پاراد مدیرعامل شرکت برق استان و مجموعه شهرستان تقدیر گردد .

حمزه اعتماد بر ضرورت توزیع نیروی برق در زندگی افراد جامعه تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه بخشی از آسایش مردم نیازمند برق است لازم است برنامه‌ریزی‌های مدونی را در راستای بهره‌مندی مردم شهرستان از نعمت برق  صورت بگیرد.

فرماندار دیر از حضور پررنگ عرصه برق در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: تلاش برای کاهش تلفات در صنعت برق یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در سیاست اقتصاد مقاومتی است.

شایان ذکر است در پایان جلسه طی حکمی مهندس علیرضا بحرینی بعنوان سرپرست مدیریت برق دیر معرفی و با اهدا ء لوح تقدیر از زحمات مهندس عبدالرسول بوستانی تجلیل گردید

۵۳۴۵۳۴۸

 

SONY DSC

 

۳۵۴۳۵۴۳۴۵

 

اخبار مرتبط