رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
  • کد خبر : ۳۱۴۲
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : دولت سعودی باید پاسخگوی کارشکنی در حج باشد

دولت سعودی باید پاسخگوی کارشکنی در حج باشد

کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی با تسلیت ارتحال ملکوتی امام راحل و نکوداشت یاد و خاطر شهدای ۱۵ خرداد افزود: فراهم کردن بستر برگزاری آئین حج عزت مندانه توام با حفظ کرامت انسانی حجاج رسالت آل سعود است.

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی با تسلیت ارتحال ملکوتی امام راحل و نکوداشت یاد و خاطر شهدای ۱۵ خرداد افزود: فراهم کردن بستر برگزاری آئین حج عزت مندانه توام با حفظ کرامت انسانی حجاج رسالت آل سعود است.
وی اضافه کرد:از افتخارات امام راحل تشکیل حکومتی دینی و مبتنی بر اصل مترقی ولایت فقیه بود.
محمودی یادآورشد: تقوا، ایمان بالا، ایثار، صبر، شجاعت، تیزبینی و دشمن شناسی، عرفان، علم و حلم از جمله ویژگی های بارز امام خمینی(ره) است.
امام جمعه کنگان اضافه کرد: به تعبیر بزرگان دین مبین اسلام و مسیحیت ، امام خمینی (ره) احیاگر دین و ایمان در قرون معاصر بود.
محمودی با تبریک انتصاب و انتخاب مقام معظم رهبری از سوی مجلس خبرگان بعنوان خلف صالح امام گفت : امروز دوست و دشمن معترف هست که مناسب ترین و بهترین شخصیتی که می توانست انقلاب را در کوران حوادث بسلامت به مقصد برساند وجود مبارک مقام معظم رهبری است.
وی افزود: معظم له توانستند با مدیریت حکیمانه ضمن انجام وظایف محوله از سوی قانون اساسی ، راه، هدف و آرمان امام راحل را تداوم بخشیده و چون دیده بانی نافذ حرکات جبهه دشمن را رصد و نقشه های آنها را خنثی کند.
امام جمعه کنگان گفت: نصب العین قرار دادن سخنان رهبری معظم انقلاب ، کشور را بیمه و باعث اعتلای نظام دینی در تمام سطوح خواهد شد.
محمودی همچنین با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ، ضمن تاکید بر بهره گیری از فیوضات روزهای پایانی شعبان المعظم و آمادگی برای ورود به ضیافت الله گفت: انتظار جدی مردم از مسئولان قضایی و انتظامی برخورد قاطع با کسانی است که در ماه رمضان به دین دهن کجی می کنند.
پیش از خطبه ها عزاداران و دلدادگان به امام (ره) با قرائت قرآن و سینه زنی و عزاداری یاد و خاطره امام راحل و شهدای مظلوم ۱۵ خرداد را گرامی داشتند.

اخبار مرتبط