رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
  • کد خبر : ۳۱۲۹
  • مشاهده :  50 بازدید
  • چاپ خبر : تبریک امام جمعه کنگان به مناسبت درخشش تیم کاراته کنگان در مسابقات جهان

تبریک امام جمعه کنگان به مناسبت درخشش تیم کاراته کنگان در مسابقات جهان

کنگان نیوز، امام جمعه کنگان در پیامی درخشش تیم کاراته کنگان در مسابقات جهانی را به جامعه بزرگ ورزش و جوانان شهرستان کنگان تبریک گفت.

به گزارش کنگان نیوز، درخشش تیم کاراته کنگان و کسب چندین مدال طلا، نقره و برنز در رقابت هات انفرادی و تیمی را به همه افتخار آفرینان این مسابقات، جوانان شایسته کنگانی بویژه مربی جوان و افتخار آفرین، جناب آقای مالک سروش، مردم فهیم این خطه، خانواده های محترم آنان، جامعه بزرگ ورزش و اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان تبریک می گویم.

حقیقتا از خبر این افتخارآفرینی که تداعی کننده همت و تلاش جوانان غیور دیارمان است خرسند شدم.

بی تردید کسب این موفقیت، حاصل همت و تلاش و همدلی نوجوانان و جوانان عزیزی است که استعداد خود را در پرتو خداباوری و خودباوری در عرصه بین المللی به نمایش گذاشته اند.

این افتخار و درخشش ورزشکاران نوجوان و جوان شهرستان کنگان در رشته های مختلف ورزشی، رسالت خیرین و بویژه مسئولان را در جهت حمایت از ورزش و قشر عزیز ورزشکاران سنگین تر می کند.

در پایان ضمن تشکر مجدد از همه نوجوانان و جوانان عزیزی که باعث شدند پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی به اهتزاز در آید، سلامتی و دوام توفیق همه ورزشکاران و قهرمانان دیارمان در همه میادین ملی و بین المللی را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

محمود محمودی

امام جمعه شهرستان کنگان

اخبار مرتبط