رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰
  • کد خبر : ۳۰۰۶
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : مسئولان مشکل ته لنجی را سامان دهند

مسئولان مشکل ته لنجی را سامان دهند

امام جمعه کنگان گفت: مسئولان مشکل ته لنجی (کالای همراه ملوان) را سامان دهند.

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی درجلسه شورای اداری شهرستان کنگان با اشاره به بلاتکلیفی جمعی از تجار و ملوانان در روزهای گذشته اظهار داشت: بخش اعظمی از درآمد بازاریان، تجار و قشر زحمت کش ملوان و جاشو در بندر کنگان از طریق ته لنجی بوده که بدلیل لغو آن مشکلاتی برای مردم بوجود آمده است.
وی افزود: انتظار می رود نماینده عالی دولت در استان و مسئولان محلی با حسن تدبیر تلاش کنند با رعایت ضوابط قانونی مشکلات این قشر پر جمعیت و مردمی که ارتزاق آنها مستقیم و یا غیر مستقیم از این طریق است، حل شود.
امام جمعه کنگان همچنین با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان از نوسان قیمت کالا در بازار کنگان گلایه کرد و گفت: انتظار جدی می رود مسئولان و دستگاههای مربوطه بحث نظارت بر بازار و کنترل قیمت ها را با جدیت دنبال کنند.
محمودی افزود: متاسفانه پس از لغو ته لنجی قیمت برخی کالاها در بازار یکباره سیر صعودی داشته که این موضوع موجب نگرانی مردم و فشار به آنها بویژه قشر آسیب پذیر شده است.
امام جمعه کنگان با تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت: در حال حاضر اشتغال و ازدواج دو معضل جدی جوانان شهرستان کنگان است که بایستی با تدبیر مسئولان ، خیرین و خود خانواده ها بستر حل این دو دغدغه جدی فراهم شود.
وی به مساله ورزش نیز اشاره کرد و با تاکید بر کمک به حوزه ورزش اظهار کرد: توسعه و حمایت از ورزش های همگانی در این شهرستان ضروری است.
محمودی در پایان با تبریک میلاد حضرت مهدی موعود (عج) وتاکید بر برگزاری باشکوه مراسم نیمه شعبان گفت: امام زمان موعود امم است و برای ترویج فرهنگ مهدویت همه باید احساس تکلیف کنند و در میدان عمل این اهتمام و جدیت را به منثه ظهور برسانند./ ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط