رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  • کد خبر : ۳۰۰۰
  • مشاهده :  69 بازدید
  • چاپ خبر : آموزش وپرورش یکی از ارکان مهم تعلیم و تربیت وظیفه سنگینی بر دوش دارد

آموزش وپرورش یکی از ارکان مهم تعلیم و تربیت وظیفه سنگینی بر دوش دارد

جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، معاون سیاسی اجتماعی ، امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش، دهیاران و دیگر اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش کنگان نیوز، یوسفی با اشاره به برنامه های هفته  بزرگداشت هفته مقام  معلم ،گفت آموزش وپرورش یکی از ارکان مهم تعلیم و تربیت وظیفه سنگینی بر دوش دارد. وی افزود خبر رونمایی از تالیفات دانش آموزان کنگانی  ،دیدار با دانش آموزان مخترع و اعزام هشت دانش آموز به مسابقات کشوری موج امید را در دل انسان زنده نگه می دارد . فرماندار کنگان ابراز امیدواری کرد آموزش و پرورش کنکان به رتبه های  عالی استانی و کشوری دست یابد . امام جمعه نیز ضمن تشکر از فعالیت های پرورشی صورت گرفته  ،گفت :نباید از تزکیه در مدارس و دانش آموزان غفلت کرد. وی افزود بایدبرای دین باوری در دانش آموزان تلاش کنیم .

حجت الاسلام محمودی افزود به برکت وجود حوزه علمیه در شهر بیشتر مدارس شهر، دارای امام جماعت بودند وبه مسائل اعتقادی دانش آموزان پاسخ می دادند .امام جمعه کنگان گفت امسال بزرگترین مسابقه آشنایی با زندگانی پیامبر(ص) با شرکت بیش از یکهزارو دویست دانش آموز برگزار  شد که از همکاری صمیمانه آموزش و پرورش تشکر می کنم .

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گزارشی از برنامه های اجرا شده در هفته بزرگداشت هفته معلم بیان کرد و از زحمات شوراها و شهرداری ها و دهیاری ها در برپایی جشن هفته معلم تشکر کرد.محیسن افزود اگر برنامه جامع ارتقا علمی آموزش و پرورش به تصویب برسد  جایگاه آموزش و پرورش نیز تغییر خواهد کرد.

 شاکر محیسن گفت : پیشرفت توسعه در جوامع نشان می دهد که آموزش و پرورش در تربیت نیروهای انسانی متعهد و دانشمندان متخصص نقش  بی بدیلی دارد .

 درپایان شهرداران کنگان ، سیراف و بنک نیز گزارشی از برنامه ها و اهداف خود در مورد آموزش و پرورش بیان کردند .

اخبار مرتبط