رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷
  • کد خبر : ۲۹۶۷
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : فعالان قرآنی شهرستان کنگان تجلیل شدند

فعالان قرآنی شهرستان کنگان تجلیل شدند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر دراین آیین گفت: تمسک ، توسل و عمل به قرآن کریم ، دارویی برای درمان بسیاری از دردهای بشری است.

به گزارش کنگان نیوز، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر دراین آیین گفت: تمسک ، توسل و عمل به قرآن کریم ، دارویی برای درمان بسیاری از دردهای بشری است.
حجت الاسلام عبداله سروستانی با اشاره به موج طلاق ها و اخلال در روابط خانوادگی افزود : تنظیم زندگی ایده ال با استفاده از سرمشق های قرآن کریم میسر خواهد بود.
وی گفت : ریشه بسیاری از مشکلات جوامع اسلامی ناشی از دوری مسلمانان از قرآن کریم است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در بخش دیگر با انتقاد از کم توجهی دستگاهها به ترویج آموزش قرآن کریم و ایجاد بستر لازم در این راستا افزود: سهمی که آموزش قرآن در جامعه و در بودجه و اعتبارات دارد ، با دیگر برنامه های آموزشی قابل قیاس نیست و این امر نگران کننده است.
فرماندار کنگان نیز با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: فرهنگ قرآنی در جامعه امروز باید نهادینه شود.
عبدالنبی یوسفی افزود : نهادینه شدن فرهنگ ناب قرآن در جامعه ، موجب مصونیت در حوزه فردی و اجتماعی خواهد شد.
وی با تاکید بر بهره گیری از شیوه های نوین در حوزه آموزش قرآن کریم اظهار داشت : این اقدام می تواند به جذب نوجوانان و جوانان و توسعه معارف ناب دینی با الهام از آیات الهی کمک کند.
در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و تندیس همایش از ۵۶ فعال قرآنی شهرستان کنگان در شامل مولفان، مربیان ، قاریان، نونهالان، حافظان، پیشکسوتان و خیرین قرآنی تجلیل شد./ ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط