رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۹
  • کد خبر : ۲۹۲۵
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان سرعت می‌گیرد

اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان سرعت می‌گیرد

فرماندار شهرستان کنگان گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان سرعت می‌گیرد.

به گزارش کنگان نیوز، عبدالنبی یوسفی در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت‌ها در شهرستان کنگان برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته است و در همین راستا چندین طرح مهم را در دست اجرا داریم.

وی یکی از مهمترین پروژه‌های در دست اجرای شهرستان کنگان را اجرای کمربندی شهر کنگان عنوان کرد و افزود: با تخصیص ۶۹۰ میلیارد ریال اعتبار جدید از محل منابع وزارت نفت برای تکمیل پروژه جاده کمربندی کنگان مجموع اعتبار این پروژه به هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال رسید.

فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به نقش بسیار مهم اجرای این پروژه در کاهش مشکلات ترافیکی کنگان، ادامه داد: ۹ کیلومتر از این پروژه در محدوده شهرستان کنگان تکمیل و آماده بهره‌برداری است.

وی با اشاره به اینکه لایه اول آسفالت دیگر قطعات این مسیر نیز اجرا شده است، افزود: تکمیل زیرگذرها و روگذرها از دیگر برنامه‌های تکمیلی این پروژه است.

یوسفی یکی از نیازهای شهرستان کنگان را توسعه زیرساخت‌های آبرسانی عنوان کرد و گفت: ایجاد مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی و خط انتقال آب مخزن به شهر کنگان از جمله پروژه‌های مهم در این زمینه است که امروز بازدیدی را از آن داشتیم.

وی همچنین از آبشرین کن نورویژه کنگان به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های مهم این شهرستان نام برد و خاطرنشان کرد: امروز بازدیدهایی را نیز از روند اجرای مجتمع مسکونی سپانیر و چشمه بی‌بی‌حبش کنگان داشتیم.

فرماندار شهرستان کنگان از تلاش ویژه برای تسریع در اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان خبر داد و بیان کرد: از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده خواهیم کرد و هدف اصلی ما کسب رضایت‌مندی مردم است./ مهر

اخبار مرتبط