رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹
  • کد خبر : ۲۹۰۹
  • مشاهده :  247 بازدید
  • چاپ خبر : حضور اعضا شبکه اجتماع محور صدای جوان کنگان در گردهمایی تیم های اجتماع محور استان بوشهر + تصاویر

حضور اعضا شبکه اجتماع محور صدای جوان کنگان در گردهمایی تیم های اجتماع محور استان بوشهر + تصاویر

کنگان نیوز، همزمان با دوازدهمین سال از تشکیل برنامه های اجتماع محور در کشور گردهمایی اجتماع محورهای استان بوشهر با شرکت ۱۳۰ تیم اجتماع محور و حضور مسولین در مرکز استان برگزار شد.

به گزراش کنگان نیوز، همزمان با دوازدهمین سال از تشکیل برنامه های اجتماع محور در کشور گردهمایی اجتماع محورهای استان بوشهر با شرکت ۱۳۰ تیم اجتماع محور و حضور مسولین در مرکز استان برگزار شد.
در این گردهمایی اسماعیل ایدانی دبیر شبکه اجتماع محور صدای جوان کنگان و نماینده انجمن توسعه و رویکرد کشور ( اترک) در شهرستان کنگان ارایه گزارش نمودند.
اسماعیل ایدانی در این گردهمایی بیان داشتند: ما در برنامه های اجتماع محور به دنبال این هستیم که بتوانیم سلامت روحی – روانی را در جامعه توسط خود مردم و در ارتباط با محیط اجتماعی ارتقا دهیم.
ایدانی در ادامه گفتند: شهرستان کنگان با راه اندازی شبکه اجتماع محور در بخش های فرهنگی – ورزشی، مشارکت – جوانان، آموزشی و پیشگیری فعالیت های در محلات انجام می دهد.
دبیر شبکه اجتماع محور صدای جوان خاطرنشان کردند: اولویت امروزه برنامه های اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد است که نیاز به مشارکت عامه مردم دارد و زمانی که فرهنگ مشارکت عمومی در جهت مهار این معضل در جامعه نهادینه شود به نتایج دلخواه خواهیم رسید.
نماینده اترک شهرستان کنگان اضافه نمودند: با توجه به اینکه مواد مخدر از روش سنتی به صنعتی تغیر الگو داده است قاعدتا میزان آسیب های ناشی از این آسیب بیشتر خواهد بود و می طلبد که ما برای آگاه سازی جامعه با حساسیت بیشتری وارد شویم.
در پایان این گردهمایی اسماعیل ایدانی دبیر اجتماع محور صدای جوان و نماینده انجمن توسعه و رویکرد کشور در شهرستان کنگان لوح یادبودی را توسط ترکمان منش دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر دریافت نمود.

sedayehjavankan (4)

 

 

sedayehjavankan (3)

 

۲۱۳۲۱۳ (۱)

اخبار مرتبط