در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم، خدمات چشم پزشکی و عینک رایگان به مدت دو روز ( ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه) در درمانگاه تخصصی کنگان آغاز شد.

به گزارش کنگان نیوز، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: این درمانگاه تخصصی چشم پزشکی در کلینیک تخصصی کوثر وابسته به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان برپا شده است.

مرادعلی فولادوند افزود: این اقدام در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم صورت گرفته و این درمانگاه تخصصی به مدت دو روز ( ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه) در کلینیک تخصصی کوثر کنگان برپا و دکتر سید هاشم دریاباری از پزشکان متخصص چشم بیماران را معاینه و درمان خواهد کرد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ابراز کرد: بیماران بی بضاعتی که از سوی مراکز و نهادهای امدادی و یا شبکه بهداشت و درمان معرفی شده اند طی این دو روز ویزیت و در صورت تشخیص بصورت رایگان در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تحت عمل جراحی چشم قرار خواهند گرفت.

معاون سیاسی – اجتماعی فرماندار کنگان نیز با تبریک مبعث پیامبر مکرم اسلام گفت: این اقدام خداپسندانه نمونه و مصداق عینی تاسی به سیره پیامبر و اهلبیت ایشان در رسیدگی و دستگیری از اقشار نیازمند است.

احمد خاکنژاد با تقدیر از همه دست اندرکاران این اقدام سترگ اظهار داشت: مردم فهیم و قدرشناس کنگان این اقدام نیک و ستودنی را فراموش نخواهند کرد.

وی بیان داشت: نهادینه شدن فرهنگ نوع دوستی و حمایت از افراد و اقشار ضعیف جامعه با حفظ شان و کرامت انسانی آنها از پیام ها و رهاورد بعثت نبی مهربانی هاست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خبر داد: نیازمند کنگانی طی دو روز توسط فوق تخصص چشم، ویزیت، درمان و جراحی می شوند؛ تمام خدمات رایگان است

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: طی این دو روز قریب ۱۷۰ بیمار  از خدماتی از قبیل معاینه ، درمان دارویی ، تعیین شماره چشم و عینک و اعمال جراحی چشم برخوردار که تمام این امور کاملا رایگان خواهد بود.

محمد بازیاری افزود : ویزیت بیماران در کلینیک تخصصی کوثر و اعمال جراحی در اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انجام خواهد شد.

وی با تقدیر از همراهی دفتر امام جمعه، فرمانداری و شورای اسلامی شهر کنگان گفت: بیماران عمدتا از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و  بهزیستی  بوده که با همکاری این دو نهاد به شبکه بهداشت و درمان معرفی شده اند.

لازم به یادآوری است این اقدام به همت بسیج جامعه پزشکی استان ، شبکه بهداشت و درمان کنگان، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و بویژه بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در حال اجراست./ ابوذر حسین پور

کد خبر:2902 | تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۶:۰۰ ب.ظ
نویسنده : مددجو
تاریخ : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
ساعت : ۱۲:۴۰:۵۸

با سلام
اصلا اطلاع رسانی خوبی نبود فکر کنم افراد خاص خودشون اطلاع دادند

[پاسخ]

کنگان در پاسخ به شما :

احسنت
باهات موافقم

[پاسخ]

نویسنده : ریحانه آذری
تاریخ : ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
ساعت : ۱۲:۳۴:۲۹

میتوانید به من عینک رایگان بدهید؟

[پاسخ]


تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه خبری کنگان نیوز می باشد.
طراحی و پشتیبانی سایت توسط : آبرنگ دیزاین
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی