رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
  • کد خبر : ۲۸۶۴
  • مشاهده :  36 بازدید
  • چاپ خبر : معلمان علیرغم رسالت خطیر هنوز مطالبات بحق شان را دریافت نکرده اند

معلمان علیرغم رسالت خطیر هنوز مطالبات بحق شان را دریافت نکرده اند

سکینه الماسی منتخب جنوب استان بوشهر در پیام ضمن ارج نهادن به مقام شامخ معلمان و بیان اینکه معلمان علیرغم رسالت خطیر ، هنوز مطالبات بحق شان را دریافت نکرده اند،

به گزارش کنگان نیوز، سکینه الماسی منتخب جنوب استان بوشهر در پیام ضمن ارج نهادن به مقام شامخ معلمان و بیان اینکه معلمان علیرغم رسالت خطیر ، هنوز مطالبات بحق شان  را دریافت نکرده اند، هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت؛ متن پیام منتخب جنوب استان در انتخابات مجلس دهم بدین شرح است:

به نام آموزگار هستی بخش

یَا أَیُّهَا النَّبِیُّ إِنَّا أَرْسَلْنَاکَ شَاهِدًا وَمُبَشِّرًا وَنَذِیرا

از میان لحظات عمر آدمی، آن زمان که به نام نامی معلم می‌رسیم، سکوت شکرگزاری سراسر وجودمان را تسخیر می‌کند؛ گویی شگفتی عظیم راه انبیاء، تنها و تنها برازنده‌ی نامی است که هرگز در پی نام نبوده و ایثارگرانه رسالت خطیر تربیت و آموزش را بر دوش کشیده است، بی‌ آنکه مطالبات به حقش را دریافت نموده باشد.
معلمین گرانقدر ایران زمین، به ویژه معلمین فهیم حوزه انتخابیه‌ام؛ وجود شما نشانه‌ی اکید معنادار بودن هستی است. وجودی که یاد دادن و فراگرفتن، این فراگرد اساسی رشد و توسعه را به ما یادآور می‌شود. شما موجب و تضمین کننده‌ی آزادگی هستید، شمایید که بردباری و تلاش بی‌وقفه را به جامعه تسری می‌دهید و بار گران پی‌ریزی تربیت دردانه‌هایمان را به سرانجام می‌رسانید؛ خدا قوت اندیشمندان بی‌منت.
فرصت را مغتنم می شمرم و این هفته گرامی، هفته معلم، که یادآور فرهنگ تعلیمی شهادت و ایثار، یادآور استاد شهید مرتضی مطهری است را به معلمان فرهیخته‌ی شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه تبریک عرض می‌کنم.
به زعم منتخب شما، معلمی فقط به کلاس درس خلاصه نمی‌شود، هرکه و هرجا که به ترویج فرهنگ تعلیمی بپردازد، معلمی نموده است؛ از این رو من روز و هفته معلم را علاوه بر معلمان، به خانواده محترم پیرا نیز، که با اهداء اعضای بدن جوانشان، جان هایی را جان دوباره بخشیدند تبریک عرض می‌نمایم؛ چراکه اینان، معلم فرهنگ بخشندگی و ایثارند.
آری سخن گفتن از معلم دشوار است ‏و خلاصه‌ی کلام با استعانت از سعدی شیرین سخن؛ "‏کز هر چه در خیالِ من آمد نکوتری…"

با مهر و فروتنی
سکینه الماسی
منتخب مردم شریف دیر، کنگان، جم و عسلویه
عسلویه

اخبار مرتبط