رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
  • کد خبر : ۲۸۰۸
  • مشاهده :  138 بازدید
  • چاپ خبر : محمودی: اشتغال نیروهای بومی با شعار دادن میسر نمی شود

محمودی: اشتغال نیروهای بومی با شعار دادن میسر نمی شود

حجت الاسلام محمود محمودی در اجتماع نمازگزاران این شهر با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر افزود: بکارگیری نیروهای بومی منطقه در شرکتها و ادارات باید توام با اقدام و عمل باشد.

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی در اجتماع نمازگزاران این شهر با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر افزود: بکارگیری نیروهای بومی منطقه در شرکتها و ادارات باید توام با اقدام و عمل باشد.

خطیب جمعه با اشاره به جایگاه و اهمیت کار و کارگر در آیینه روایات و لزوم پرداخت به موقع حق کارگر گفت: جای تاسف است که برخی شرکتهای منطقه در خصوص پرداخت حقوق کارگران کوتاهی می کنند که این خلاف شرع و قانون است.

وی در همین بخش با اشاره به بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران گفت: معظم له در این دیدار با تجلیل از وفاداری و ثبات قدم جامعه کارگری ، بر لزوم حل مشکلات کارگران ، تامین امنیت شغلی کارگران ،  تقویت تولید داخلی و مبارزه جدی با قاچاق ، اهتمام کارگران به تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.

امام جمعه به بیانات رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق و مصادیق آن اشاره و ضمن طرح مشکلات مرزنشینان گفت: شایسته نیست برخی دستگاهها حقوق مرزنشینان این خطه را نادیده و قوانینی مشکل زا وضع کنند.

محمودی بار دیگر به غیر قابل اعتماد بودن و خصومت آمریکا با جمهوری اسلامی اشاره و اظهار داشت: غارت ۲ میلیارد دلاری اموال ایران نمونه بارز راهزنی آمریکایی هاست و جای تاسف است هنوز عده ای به آمریکا خوشبین اند.

امام جمعه کنگان در فراز دیگر با گرامیداشت روز شوراهای اسلامی شهر و روستا ، شوراها را نماد مردم سالاری و مشارکت مردم در اداره امور دانست و از تلاش شوراهای اسلامی شهرهای سه گانه کنگان – بنک و سیراف و روستاهای شهرستان در توسعه شهری و روستایی تقدیر کرد.

محمودی با گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید آیت الله مطهری و تبریک هفته عقیدتی – سیاسی سپاه و هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: درباره مقام معلم همین بس که اولین معلم بشر خدای سبحان است.

وی با تقدیر از معلمین شهرستان گفت: بالاترین مدال افتخار معلمین نقش هدایتگری است و همه باید قدردان معلمین باشند.

تسلیت شهادت امام کاظم (ع) و تاکید بر ضرورت تاسی به سیره امام و نیز گرامیداشت روز ملی خلیج فارس و پاسداری مرزنشینان از خلیج تا ابد فارس و همچنین حمایت از طرح امنیت اجتماعی توسط نیروی انتظامی و انتقاد از کسانی که مخالف این کار اند ، از دیگر مباحث مطرح شده در خطبه ها بود.

اخبار مرتبط