رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹
  • کد خبر : ۲۸۰۴
  • مشاهده :  126 بازدید
  • چاپ خبر : دوره آموزشی ارتقای مهارت های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین در کنگان برگزار شد

دوره آموزشی ارتقای مهارت های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین در کنگان برگزار شد

به همت اداره کل استاندارد استان بوشهر و سازمان جهاد کشاورزی دوره آموزشی ارتقای مهارت های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین در کنگان برگزار شد.

به گزارش کنگان نیوز، به همت اداره کل استاندارد استان بوشهر و سازمان جهاد کشاورزی دوره آموزشی ارتقای مهارت های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین در کنگان برگزار شد.

رییس اداره استاندارد شهرستان کنگان در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: این دوره آموزشی در راستای انعقاد تفاهم نامه بین معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور با سازمان ملی استاندارد ایران جهت ارتقای مهارت های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین برگزار شده است.

 مهندس مصطفی رامشی افزود: مقوله استاندارد ، تولید محصولات سالم و ارگانیک و چگونگی کاهش روند استفاده از کود و سموم کشاورزی از مهمترین مباحث مطرح شده توسط کارشناسان در این دوره آموزشی یک روزه بود.

وی بیان داشت : این دوره آموزشی با حضور بیش از ۳۰ نفر از بانوان کشاورز و کارآفرین شهرستان در موسسه قرآنی ریحانه النبی شهر بنک برگزار شده است.

رییس اداره استاندارد شهرستان کنگان اظهار نمود : هدف نهایی این دوره های آموزشی توانمند سازی جامعه هدف برای تشکیل نهادهای مردم نهاد جهت تولید و توزیع محصولات سالم و ارگانیک در بازار است و امید است بتوان با برگزاری چنین دوره هایی گامی به سوی امنیت غذایی برداشت.

اخبار مرتبط