رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵
  • کد خبر : ۲۷۳۶
  • مشاهده :  47 بازدید
  • چاپ خبر : همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت در کنگان برگزار شد + تصاویر

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت در کنگان برگزار شد + تصاویر

رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: پیاده روی یکی از ورزش های بسیار تاثیر گذار برروی کاهش اضافه وزن و دیابت است.

به گزارش کنگان نیوز، محمد بازیاری عنوان کرد: در جامعه کنونی باتوجه به سبک زندگی ماشینی بیماری دیابت به سرعت درحال رشد است.
وی گفت:بیماری دیابت یک خطر و تهدید جدی برای انسانها به شمار می رود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان  خاطر نشان کرد: در همین راستا شعار جهانی سازمان بهداشت در سال جاری غلبه بر دیابت نامگذاری  شده است.
بازیاری  بیان کرد: از دیگر راه‌های مبارزه با دیابت می توان به استفاده از سبزیجات و غلات و حبوبات اشاره کرد.
وی افزود :مردم با شرکت دراین پیاده روی  ضمن حضور در یک فعالیت مفرح ورزشی از طریق بروشورهای تهیه شده وپمفلت وتراکت با بیماری های مرتبط با چاقی، دیابت و عوامل بروز آن آشنا شدند.
جذب حداکثری شهروندان به ورزش و تشویق آنها به فعالیت بدنی از محورهای کاری هیئت ورزش های همگانی است  و در این مسیر همراهی و مشارکت ارگان های مختلف می تواند بسیار راهگشا باشد.
درادامه دکتر حسن حیدری سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در خصوص دیابت ومضرات این بیماری وراههای پیشگیری از آن مطالبی را عنوان نمودند .
حسن حیدری در پایان افزود: جذب حداکثری شهروندان به ورزش و تشویق آنها به فعالیت بدنی از محورهای کاری هیئت ورزش های همگانی است  و در این مسیر همراهی و مشارکت ارگان های مختلف می تواند بسیار راهگشا باشد.
شایان ذکر است در سومین روز از هفته سلامت پیاده روی بزرگ خانوادگی با حضور شهروندان و مسئولان کنگان وادارات از خیابان ساحلی روبروی گمرک تا انتهای خیابان غدیراین شهرستان برگزارشد و درپایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهداشد.

تصاویر با موبایل ثبت شده است.

IMG_6640

 

IMG_6848

 

IMG_6842

 

IMG_6841

 

IMG_6830

 

IMG_6785

 

IMG_6776

 

IMG_6737

 

IMG_6717

 

IMG_6655

اخبار مرتبط