رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
  • کد خبر : ۲۷۰۹
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : دربی شاهین بوشهر و پارس جم برنده نداشت/پاشازاده: عملکرد داور ضعیف بود+ تصاویر

دربی شاهین بوشهر و پارس جم برنده نداشت/پاشازاده: عملکرد داور ضعیف بود+ تصاویر

از هفته ششم دور دوم مسابقه های لیگ دسته دو فوتبال کشور روز یکشنبه دربی دو تیم هم استانی شاهین شهرداری بوشهر و پارس جم با تساوی به پایان رسید.

به گزارش کنگان نیوز، در این دیدار که در استادیوم شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
تک گل شاهین از سوی هادی اصغری و تک گل تیم پارس جم نیز با گلزنی محمد علی اکبرخواه به ثمر رسید.
قضاوت این دیدار را رضا قاسمی به همراه کمک های خود محمد هاشمی نسب، مرتضی هوشیار و علی عبداللهی بر عهده داشت.
شاهین با این تساوی هشت امتیازی شد و در رده چهارم باقی ماند و تیم پارس  جم نیز با ۹ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

سرمربی پارس جم: عملکرد داور دیدار این تیم با شاهین ضعیف بود

سرمربی تیم دسته دومی پارس جم گفت: عملکرد داور دیدار این تیم با شاهین شهرداری بوشهر بسیار ضعیف بود.

مهدی پاشازاده روز یکشنبه پس از تساوی تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: دارو در تمام صحنه های پنجاه به پنجاه و شصت به چهل را به سود شاهین میزبان سوت زد.
وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکناش بیان کرد: بازیکنان در این دیدار نهایت تلاش خود را به کار گرفتند ولی با این وجود تیم پارس جم می توانست بهتر از این ظاهر شود اما مصدومیت چند تن از بازیکنان کار را برای پارس سخت کرده بود.
سرمربی تیم پارس جم یادآور شد: در این بازی نیز همانند بازی رفت ابتدای بازی غافلگیر شدیم و نتوانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم و این در حالی بود که موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم.
وی همچنین با انتقاد از رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: برای خارج کردن حتی یک بازیکن از لیست تیم، هیات فوتبال استان همکاری لازم را انجام نمی دهد.
پاشازاده در ارتباط با هواداران شاهین نیز اظهارکرد: از ابتدای بازی شاهین شعارهای ناشایستی دادند و این شعارها شایسته فردی که برای فوتبال این استان زحمت کشیده نیست.
پاشازاده گفت: در شهر جم علاوه بر فرهنگ سازی برای هواداران با هوادار خود درگیر شدیم تا به تیم حریف ناسزا نگویند ولی شرایط کنونی فوتبال کشور به گونه ای است که در برخی از شهرها هنوز به تیم میهمان بی احترامی می شود.
وی در ارتباط با دیدار بعدی تیمش برابر اکسین البرز نیز گفت: در این بازی تمام تلاش خود را برای برد برابر اکسین انجام خواهیم داد تا دوباره در کورس مدعیان صعود به لیگ یک قرار بگیریم.

 نتایج سایر مسابقات:

رهپویان رضوانشهر ۲ – ۲ نفت امیدیه

گل های رهپویان رضوانشهر:محسن رحیمی مقدم(۲۱)-احمد عزیزی(۷۰)

گل های نفت امیدیه:محمد لطفی(۵۵-۶۵)

 

اکسین البرز ۳ – ۱ نیروی زمینی تهران

گل های اکسین البرز:علی امیری(۲۲و۳۰)-میثم آقا بابایی(۸۵)

گل نیروی زمینی تهران:سجاد حیدری مقدم(۱۳)

 

شاهین شهرداری بوشهر ۱ – ۱ پارس جم

گل شاهین بوشهر:هادی اصغری(۱۰)

گل پارس جم:محمد علی اکبرخواه(۴۵)

 

 

http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=3005http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=3007http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=2988http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=2990http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=3008

http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=2952http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=2987http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=2985http://photomehdi.com/?view=image&format=raw&type=orig&id=2949

اخبار مرتبط