رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴
  • کد خبر : ۲۶۸۴
  • مشاهده :  78 بازدید
  • چاپ خبر : ضرب و شتم شهردار بنک توسط ارباب رجوع!

ضرب و شتم شهردار بنک توسط ارباب رجوع!

حسین صفایی شهردار بنک صبح امروز یکشنبه در محل کار خود مورد کتکاری دو ارباب رجوع قرار گرفت و براثر ضربه های وارد شده به سرش بیهوش و در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر کنگان بستری شد.

به گزارش کنگان نیوز؛ معاون شهرداری بنک با تایید این خبر گفت: حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز دو جوان ۳۰ و ۳۲ ساله به شهرداری مراجعه و پس از برخورد لفظی تند با شهردار در سالن شهرداری در حضور کارکنان و مراجعه کنندگان به شهرداری به وی حمله ور و چندین ضربه مشت به سرش وارد کردند.

علی اکرمی افزود: به همراه شماری از کارکنان شهرداری برای جلوگیری از کتک کاری شهردار و پایان دادن به درگیری مداخله کردیم که در نهایت ضاربان متواری شدند.

وی گفت: شهردار بنک بدلیل وارد شدن ضربه به ناحیه سر بیهوش و به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اعزام و هم اکنون بستری است اما قادر به حرف زدن نیست.

معاون شهرداری بنک گفت : ضاربان، مدعی مالکیت زمینی چند هکتاری در شهر بنک هستند که طبق طرح جامع شهری دارای کاربری های متفاوت است.

اکرمی با تشکر از مردم فهیم بنک بدلیل حضور در بیمارستان و دلجویی از شهردار گفت: این اقدام از نظر مردم شهر بنک بشدت محکوم و مردم نیز از مسئولان می خواهند با این افراد هنجارشکن برخورد جدی و قانونی شود.

اخبار مرتبط