رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵
  • کد خبر : ۲۶۵۴
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : بازنشستگان بوشهر کارت‎های اعتباری می‌گیرند

بازنشستگان بوشهر کارت‎های اعتباری می‌گیرند

سقف حقوق دریافتی بازنشستگان برای برخورداری از این طرح ۱٫۵ میلیون تومان درنظر گرفته شده تا این تسهیلات در اختیار قشر متوسط به پایین قرار بگیرد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از خلیج فارس،  مدیر صندوق بازنشستگی کشوری نمایندگی استان بوشهر گفت: بازنشستگان کشوری که حقوق خود را از بانک صادرات دریافت می‌کنند، می‌توانند برای ثبت نام کارت اعتباری خرید کالا اقدام نمایند.

داریوش کشتکار در گفتگو با «خلیج فارس» ادامه داد: ثبت نام این طرح از ۲۱ فروردین ماه آغاز و به دلیل محدودیت منابع تا پایان همین ماه ادامه دارد، ضمن اینکه ۴ برابر خالص حقوق دریافتی، تسهیلات پرداخت می شود.

کشتکار افزود: سقف حقوق دریافتی بازنشستگان برای برخورداری از این طرح ۱٫۵ میلیون تومان درنظر گرفته شده تا این تسهیلات در اختیار قشر متوسط به پایین قرار بگیرد.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان بوشهر که با «خلیج فارس» گفتگو می کرد، افزود: بازنشستگان پس از مراجعه به سایت بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir می‌توانند اطلاعات خود را ثبت نمایند.

کشتکار افزود: اعتبار کارت اعتباری سه ماهه بوده و تسهیلات اعطایی به میزان چهار برابر دریافتی خالص ماهانه وی، با کارمزد ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه بدون ضامن است و خرید کالای ایرانی از فروشگاه‌هایی که در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شده‌اند، امکان‌پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: در استان بوشهر ۱۳ هزار نفر زیر پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می باشند.

اخبار مرتبط