رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷
  • کد خبر : ۲۶۰۰
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : بخش ویژه نوزادان، ام.آر.آی و ساختمان الحاقی بیمارستان امام خمینی کنگان بهره برداری می رسد

بخش ویژه نوزادان، ام.آر.آی و ساختمان الحاقی بیمارستان امام خمینی کنگان بهره برداری می رسد

کنگان نیوز – رئیس بیمارستان امام خمینی ره کنگان خبر داد: به زودی بخش ویژه نوزادان، ام.آر.آی و ساختمان الحاقی بیمارستان امام خمینی کنگان بهره برداری می شود.

به گزارش کنگان نیوز، روز ۱۵ فروردین هیاتی بلند پایه از دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر متشکل از دکتر رئیسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان و هیات همراه، شامل دکتر اقبالی معاون درمان و دکتر بیژنی معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بازدید نموده و از نزدیک شاهد مراحل پایانی و بهره برداری پروژه های بزرگ و مهم این بیمارستان بزرگ در جنوب استان بوشهر بودند.

به زودی بخش مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان ام خمینی افتتاح می شود

دکتر حسن حیدری رئیس بیمارستان بزرگ امام خمینی ( ره) کنگان در خصوص هدف و خروجی این بازدید به خبرنگاران گفت: دکتر رئیسی و هیات همراه در اوایل هفته از روند رو به اتمام و شروع به افتتاح NICU بیمارستان امام خمینی کنگان بازدید به عمل آوردند.

وی ادامه داد: همانگونه که می دانیم، NICU یا همان بخش مراقبت­های ویژه نوزادان یکی از بخش­های بسیار مهم برای هر سیستم درمانی می باشد به طوری که طی سالیان اخیر بخاطر اینکه بتوانیم مراقبت­های خوبی را از نوزادان داشته باشیم، مجبور بودیم نوزادان بد حال یا انهایی که نیازمند مراقبت ویژه هستند را به مرکز استان یا استان هم جوار منتقل کنیم.

رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان تصریح کرد: با تدابیر ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به زودی شاهد افتتاح بخش NICU خواهیم بود. با افتتاح این بخش، تمام مراحل درمانی نوزادان بد حال در بیمارستان امام خمینی کنگان انجام خواهد شد.

ام.ار.آی بیمارستان کنگان به زوی وارد مرحله بهره برداری می شود

حیدری گفت: M.R.I  نیز یکی دیگر از بخش هایی بود مراحل اتمام و راه اندازی آن در آینده بسیار نزدیک در این بیمارستان انجام می شود که جناب دکتر رئیسی و همراهانشان از آن بازدید نمود.

ساختمان الحاقی از مهم ترین بخش­های بیمارستان امام خمینی کنگان است

وی اضافه کرد: ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه هیات همراه از ساختمان الحاقی بیمارستان نیز بازدید نمودند. ساختمان الحاقی بیمارستان امام خمینی، بخش های مهم اورژانس، I.C.U ، بخش داخلی، جراحی، I.C.U داخلی و جراحی را در داخل خود جای داده که به زودی به مرحله بهره برداری خواهد رسید. این مهم باعث می شود که فضای فیزیکی بیمارستان بهبود یابد و کیفیت خدمات درمانیمان را در حد بسیار مطلوبی ارائه دهیم.

رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان یادآور شد: این بازدید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ بعد از ظهر به طول انجامید. در این بازدید، تصمیمات لازم توسط هیئات محترم دانشگاه علوم پزشکی اتخاذ شد و انشاءالله در آینده نزدیک شاهد تحول عظیمی در حوزه پیشرفت فیزیکی، کیفیت و کمیت بیمارستان امام خمینی ره کنگان خواهیم بود.

حیدری گفت: بخش زیادی از تحولات ذکر شده را در هفته سلامت شاهد خواهیم بود.

اخبار مرتبط