رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
  • کد خبر : ۲۵۷
  • مشاهده :  185 بازدید
  • چاپ خبر : درمانگاه دامپزشکی کنگان افتتاح شد

درمانگاه دامپزشکی کنگان افتتاح شد

در مانگاه دامپزشکی کنگان با حضور عباس جمشیدی فرماندار، مهندس پاریابی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار و برخی از مسئولین محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از پرتال فرمانداری، فرماندار کنگان در این آئین گفت: این مرکز با هدف ارتقای سطح بهداشت عمومی و افزایش پوشش بهداشتی دام و طیور در شهرستان کنگان می باشد.

دکتر انبارکی مطلق رئیس دامپزشکی شهرستان کنگان ضمن تشریح خدمات انجام گرفته در این درمانگاه بیان داشت: در این درمانگاه کلیه خدمات دامپزشکی از قبیل تشخیص به موقع و درمان بیماری های (دام و طیور) صورت می گیرد.

وی گفت: بیش از ۳۰ هزار مقدار محموله ضبطی و ۱۲۱۴ کیلوگرم محموله معدومی در ۶ ماهه نخست سال ۹۴ صورت گرفته و حجم مواد خامی وارده به شهرستان که توسط دامپزشکی کنترل شده ۹۷۲/۴۵۲/۱ کیلوگرم می باشد.

انبارکی مطلق در ادامه گفت: تعداد دام های شهرستان (گاو و گوسفند) بالغ بر ۳۰ هزار راس می باشد.

وی در ادامه تصریح نمود: نظارت و فعالیت در کشتارگاه دام سنگین و سبک در کنگان بیش از ۳ هزار راس در ۶ ماهه نخست توسط این مرکز صورت گرفته است.

این درمانگاه در شبکه دامپزشکی کنگان واقع در بلوار حضرت امام(ره) جنب چهار راه خیابان وحدت واقع شده و همه روزه آماده ارائه خدمات به همشهریان شهرستان های کنگان و عسلویه می باشد.

اخبار مرتبط