رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  • کد خبر : ۲۵۶۵
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : فرماندار جدید کنگان معارفه شد

فرماندار جدید کنگان معارفه شد

طی مراسمی با حضور جمعی از مقامات استانی و محلی و در اولین جلسه شورای اداری شهرستان کنگان در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل ، فرماندار سابق کنگان تودیع و فرماندار جدید این شهرستان معارفه شد

به گزارش کنگان نیوز،  معاون سیاسی استانداری بوشهری در این آیین گفت: اثبات حقانیت جمهوری اسلامی در موضوع هسته ای و برگزاری دو انتخابات سالم و باشکوه بر مبنای سلامت – رقابت با شکوه در امنیت کامل ثمره همدلی و همزبانی ملت و دولت در سال ۹۴ بود.

دکتر فتح الله حقیقی افزود: تحقق شعار سال جاری نیز نیازمند همدلی و همزبانی و عزم ملی است.

وی در بخش دیگر به خدمات دولت تدبیر و امید در استان بوشهر اشاره و با بیان پتانسیل های استان در حوزه گردشگری گفت: به همت دولت ۹ دهکده گردشگری در استان ایجاد که در حال حاضر عملیات اجرایی ۳ دهکده گردشگری در استان در حال اجراست.

معاون سیاسی استانداری بوشهر بیان داشت: تا سسال ۹۶ تمام شهرستان های استان دارای بزرگراه خواهند شد.

وی داشتن برنامه و تهیه نقشه راه عملیاتی را یک ضرورت دانست و افزود: در نقشه راه استان توجه جدی به مسئله اشتغال نیروهای بومی استان لحاظ و با اهتمام دنبال خواهد شد.

معاون استاندار از تاخیرهای مکرر در پرداخت حقوق کارگران در استان بویژه برخی شرکتهای مستقر در کنگان و عسلویه انتقاد و با تاکید بر ضرورت پرداخت به موقع مطالبات کارگری اذعان نمود: سال گذشته با همت رییس و اعضای شورای تامین استان بویژه شخص استاندار ۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات کارگری توسط شرکتها پرداخت شد.

حقیقی همچنین با تشریح جایگاه و اهمیت شهرستان کنگان ، از فرماندار جدید و مسئولان خواست تا با تعریف نقشه راه بستر را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری ، برنامه های دولت و ایجاد بستر جهت رفاه مردم فراهم کنند.

این مقام مسئول در پایان از تلاشهای فرماندار سابق کنگان قدردانی و اظهار امیدواری کرد فرماندار جدید این خطه بتواند با همراهی مردم و مسئولان زمینه توسعه بیش از پیش این دیار را فراهم کند.

در این آیین ضمن تجلیل از تلاشهای عباس جمشیدی ، عبدالنبی یوسفی بعنوان فرماندار کنگان معرفی شد./ ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط