رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸
  • کد خبر : ۲۵۵۵
  • مشاهده :  115 بازدید
  • چاپ خبر : پرداخت ۱۳ میلیارد ریال برای توسعه و نوسازی بیمارستان حضرت امام خمینی(ره) کنگان

پرداخت ۱۳ میلیارد ریال برای توسعه و نوسازی بیمارستان حضرت امام خمینی(ره) کنگان

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از پرداخت ۱۳ میلیارد ریال از سوی این سازمان برای توسعه،نوسازی و تجهیز بیمارستان کنگان طی روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز، مهندس مهدی یوسفی  با بیان این خبر افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به عنوان بیمارستان معین نفت در منطقه نقش موثری در ارایه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی به ساکنان شهرستان های اطراف و همچنین کارکنان صنعت نفت دارد و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به نمایندگی از وزارت نفت با علم به جایگاه مهم این بیمارستان در منطقه ، تجهیز و نوسازی این بیمارستان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد که خوشبختانه در حال حاضر تعهد صنعت نفت در این زمینه به طور کامل انجام شده است.
 
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تصریح کرد: در همین دورانی که قیمت نفت به شدت کاهش پیدا کرده است توانستیم برای برخی از پروژه های مهم برزمین مانده از درآمد داخلی شرکت ملی نفت تامین اعتبار کرده و آنها را به سرانجام و بهره برداری برسانیم.
 
مهندس یوسفی با بیان اینکه با  انجام  طرح ها و پروژه های عام المنفعه بسیاری از مشکلات و دغدغه های مردم و مسوولان مرتفع خواهد شد تاکید کرد: طی روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته توانستیم مبلغ ۱۳ میلیارد ریال برای نوسازی و تجهیز بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اختصاص دهیم که این مبلغ به طور کامل پرداخت شده است.
 
وی تاکید کرد:توسعه متوزان  نواحی اطراف مناطق صنعتی همواره دغدغه جدی مسوولان وزارت نفت در دولت یازدهم بوده است که از آن جمله می توان به توسعه زیر ساخت های شهری و روستایی این مناطق علی رغم محدویت های مالی حاکم بر وزارت نفت طی دو سال گذشته یاد کرد.

اخبار مرتبط