رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸
  • کد خبر : ۲۵۴
  • مشاهده :  44 بازدید
  • چاپ خبر : ورود ضریح خیمه‌گاه حضرت عباس (ع) به شهرستان کنگان

ورود ضریح خیمه‌گاه حضرت عباس (ع) به شهرستان کنگان

عباس جمشیدی فرماندار از ورود ضریح خیمه‌گاه حضرت عباس (ع) به شهرستان کنگان در روز ۱۶ مهرماه خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز ، عباس جمشیدی بعد از ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی ستاد استقبال از ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) در شهرستان کنگان در سالن اجتماعات فرمانداری ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت جان‌باختگان حادثه دلخراش منا اظهار داشت: مردم استان بوشهر در مراسم‌های تشییع پیکرهای جان‌باختگان حضوری باشکوه داشته‌اند.
وی افزود: خدمت‌رسانی به مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان و متولیان امور است و باید در هر شرایطی در راستای خدمات‌رسانی بهینه به مردم به ویژه در مناطق دوردست و روستایی اهتمام ورزیم.
فرماندار کنگان از ورود ضریح خیمه‌گاه حضرت عباس (ع) به شهرستان کنگان خبر داد و خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی در راستای اطلاع رسانی شایسته، زمینه حضور پرشور مردم شهیدپرور این شهرستان برای استقبال از ضریح خیمه گاه ابوالفضل العباس(ع) را فراهم کنند.
جمشیدی گفت: آئین استقبال از ضریح مطهر آن حضرت در روز پنجشنبه ۱۶ مهرماه از مقابل پلیس راه کنگان شروع و سپس در شهر بنک و شهر کنگان و روز جمعه صبح نیز به شهر باستانی سیراف منتقل خواهد شد.
وی یادآور شد: ضریح خیمه گاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) در جوار یادمان شهدای گمنام شهرهای کنگان و سیراف همراه با دعای ندبه و زیارت عاشورا برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط