رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
  • کد خبر : ۲۵۰۹
  • مشاهده :  110 بازدید
  • چاپ خبر : چرخ و فلک در برازجان جان مادری را گرفت،کودک را روانه بیمارستان کرد

چرخ و فلک در برازجان جان مادری را گرفت،کودک را روانه بیمارستان کرد

ساعت ۱۹:۲۰ دقیقه بعد از ظهر جمعه، مادر ۳۵ ساله به همراه فرزند ۴ ساله خود از یک واگن چرخ و فلک پارک آزادی برازجان به پایین سقوط کردند.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از خلیج فارس؛ ساعت ۱۹:۲۰ دقیقه بعد از ظهر جمعه، مادر ۳۵ ساله به همراه فرزند ۴ ساله خود از یک واگن چرخ و فلک پارک آزادی برازجان (مجاور میدان شهید گنجی) به پایین سقوط کردند.

بر اثر این حادثه مادر فوت کرد و کودک نیز راهی بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید گنجی شد. این خانواده از اهالی شهر برازجان بوده اند.

دستگاه عیراستاندارد قبل از عید پلمب شد

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر به عنوان مرجع تایید صلاحیت شهربازی ها، نسبت به حادثه برازجان واکنش نشان داد.

مدیر روابط عمومی استاندارد بوشهر ضمن ابراز تاسف از این حادثه دلخراش و تسلیت به خانواده داغدیده، اظهار داشت: شهربازی برازجان پیش از ایام نوروز دو بار توسط کارشناسان استاندارد مورد بازرسی قرار گرفت که موفق به اخذ پروانه استاندارد نشد.

مجید بحرینی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: متاسفانه با وجود پلمب دستگاههای غیراستاندارد این شهربازی و تعهد مدیر آن به عدم استفاده از وسایل غیراستاندارد، این محل فعالیتش را در این ایام از سر گرفت.

به گفته وی، فک پلمب دستگاههای این شهربازی صرفا به منظور تعمیر آنها صورت گرفت و مدیریت مجموعه در این خصوص تعهد داده بود.

وی افزود: این اتفاق تلخ هشداری به شهرداری ها و متصدیان شهربازی هاست که در برابر سختگیری و ضوابط استاندارد مقاومت نکرده و به اصول فنی بیشتر بها دهند.

اخبار مرتبط