رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
  • کد خبر : ۲۴۹۹
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : نجات معجزه‌آسای راننده ۲۰۶ پس از سقوط به دره ۵۸ متری

نجات معجزه‌آسای راننده ۲۰۶ پس از سقوط به دره ۵۸ متری

امین‌الله مرادی افزود : گذرگاه مسیر چاوشی دشتی به باشی تنگستان نیاز به احداث گارد ریل دارد که به اداره راه و شهرسازی تنگستان نیز چندین بار مکاتبه صورت گرفته اما عملیاتی نشده است.

راننده خودرو ۲۰۶ به دره ۵۸ متری مسیر چاوشی دشتی به باشی تنگستان سقوط کرد اما به طور معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافت.

به گزارش کنگان نیوز، راننده خودروی ۲۰۶ که در حوالی مسیر خورموج دشتی به باشی در تنگستان در مسیر کوه چاوشی درحرکت بود به ته دره ۵۸ متری سقوط کرده و به‌طور معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافت.

جانشین فرمانده پلیس‌راه خورموج در این زمینه گفت: علت حادثه انحراف خودرو و عدم کنترل راننده در حین رانندگی و همچنین عدم وجود گارد ریل در حاشیه این پیچ خطرناک بوده است.

امین‌الله مرادی افزود : گذرگاه مسیر چاوشی دشتی به باشی تنگستان نیاز به احداث گارد ریل دارد که به اداره راه و شهرسازی تنگستان نیز چندین بار مکاتبه صورت گرفته اما عملیاتی نشده است.

وی افزود: در دو روز گذشته یک خودرو پراید در مسیر خورموج به بادوله بر اثر خواب‌آلودگی راننده از جاده منحرف و دو نفر کشته به‌جایی گذاشت این در حالی است که سال گذشته تا ۱۵ فروردین‌ماه هیچ‌گونه تصادفی که منجر به فوت در این محور رخ نداد.

مرادی افزود: با توجه به اینکه خواب‌آلودگی عامل بزرگ تصادفات جاده‌ای است به رانندگان توصیه می‌کنیم در ساعات ۱۲ تا ۱۴ و یک تا ۶ صبح که زمان خواب‌آلودگی است در آن هنگام که احساس خواب‌آلودگی می‌کنند پس از استراحت کامل و رفع خستگی مسیر خود را ادامه دهند.

وی ضمن تأکید بر استفاده رانندگان از کمربند ایمنی یادآور شد: یکی دیگر از عوامل تصادف استفاده از گوشی همراه در حین رانندگی است.

بیژن زنگنه جانشین اداره راه و شهرسازی تنگستان گفت: امروز با جانشین فرمانده پلیس‌راه خورموج نشستی خواهیم داشت و پس از بررسی موضوع، ایجاد گارد ریل را در مکان‌های حادثه‌خیز ساماندهی خواهیم کرد.

اخبار مرتبط