فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شوهرخواهر خود را در گناوه کشته و جسدش را در دیلم در خودرو سوزانده بود، دستگیر شد.

به گزارش کنگان نیوز؛ حیدر عباس‌زاده اظهار داشت: صبح روز ۲۳ اسفندماه سال جاری گشت پلیس در اطراف روستایی از توابع بخش امام حسن (ع) دیلم یک دستگاه خودروی کاملاً سوخته در بیابان را مشاهده کرد. در بررسی‌های بعدی مشخص شد از صندوق عقب خودرو جسد فردی که به علت سوختگی شدید هویتش مشخص نشد، مشاهده شده بود.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دیلم و انجام تحقیقات میدانی هویت جسد شناسایی و به خانواده‌اش در گناوه اطلاع داده شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: با بررسی‌های تخصصی‌تر و جمع‌آوری مدارک و مستندات برادر همسر مقتول به عنوان مظنون اصلی دستگیر شد.

عباس‌زاده گفت: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به قتل شوهر خواهر خود علت آن را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و گفت: ابتدا مقتول را خفه و سپس با همدستی برادرم جسد را در خودروی مقتول گذاشته و در دیلم سوزاندیم.

وی با ابراز تأسف شدید از حادثه رخ داده در تقویت فرهنگ گفت‌وگو در جامعه و خانواده تاکید کرد و اظهار داشت: گفت‌وگوی منطقی نه فقط اختلافات خانوادگی را حل می‌کند بلکه از خصومت‌های آینده نیز پیشگیری می‌کند.

عباس‌زاده خواستار پرهیز از تصمیم‌گیری در هنگام عصبانیت شد و افزود: صبر، بردباری و متانت بر مشکلات خانوادگی راهکار اصلی حل مشکلات است./ پارس خلیج

۲۲۲۵-۸۸۲-۵۵۵

 

farzanf1111-14ar2

کد خبر:2459 | تاریخ انتشار :۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۳ ق.ظ
نویسنده : طالب عاشوری
تاریخ : ۱۴ فروردین ۱۳۹۵
ساعت : ۰۹:۰۳:۱۷

سلام و عرض تبریک سال نو و ایام نوروز به سردار عباس زاده و نیروهای تحت امرتان حقیر مراتب سپاس و قدر دانی خود را از فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان دیر جناب سرهنگ مردانی و معاونت ایشان .فرماندهان کلانتری هاجناب سروان مهدویان .فرماندهی آگاهی و اطلاعات .فرماندهی کلانتری یازده .فرماندهی محترم راهنمایی و رانندگی جناب سروان صابر و جناب سروان جوانمردی فرماندهی محترم پلیس راه شهر کنگان وکلیه نیروهای تحت امرشان اعلام میدارم و انصافا همچون سالهای گذشته و امسال که در حفظ و امنیت شهرستان و ایام نوروز که تلاشهای چشمگیری بذل عنایت کردند عرض تشکر و قدر دانی دارم ارتقاع درجات معنوی و نظامی برادران مذکور از ایزد منان خواهانم با تشکر فائقه شیخ طالب عاشوری مسؤل کمیسیون مطالبات مردمی و حقوقی شورای اسلامی شهر دیر ۱۳/ ۱/ ۹۵

[پاسخ]


تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه خبری کنگان نیوز می باشد.
طراحی و پشتیبانی سایت توسط : آبرنگ دیزاین
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی