رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸
  • کد خبر : ۲۴۱۶
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : طرح امداد نوروزی در دیر اجرا می شود

طرح امداد نوروزی در دیر اجرا می شود

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر گفت: از ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین سال ۹۵، طرح امداد نوروزی در شهرستان دیر اجرا می شود.

به گزارش کنگان نیوز، مهدی نظامیان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: هر ساله قبل از شروع تعطیلات عید نوروز طرح امداد نوروزی توسط هلال احمر در کشور اجرایی می شود که در این زمینه هلال احمر شهرستان دیر نیز از آمادگی کامل جهت اجرای این طرح برخوردار است.

وی بیان داشت: تمامی امکانات و تجهیزات لازم در محورهای ارتباطی برای مستقر شدن پایگاه های امداد و نجات آماده شده و به همین منظور، ۳ پایگاه امدادی ۵ پایگاه راهنما در اجرای طرح امداد نوروزی در محورهای ارتباطی این شهرستان دایر می شود.

نظامیان افزود: پایگاه های امدادی به آمبولانس، بسته های نجات، موتورسیلکلت امدادی، خودروهای امداد و نجات پشتیبانی و لوازم امدادی و ست کامل هیدرولیک مجهز خواهند شد.

وی تصریح کرد: اعضا جوانان این جمعیت در این طرح افزون بر راهنمایی مسافران نوروزی اقدام ‏به پخش نقشه جغرافیای استان،  (بروشور) معرفی مناطق دیدنی، ادعیه سفر، بسته های فرهنگی و ‏نکته های بهداشتی و ایمنی می کنند.‏

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر بیان داشت: این طرح امسال برای هشتمین سال متوالی اجرا و هدف اصلی آن کاهش تلفات جاده و ارتقا سلامت مسافران نوروزی و رفاه حال آنها است.

اخبار مرتبط