رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰
  • کد خبر : ۲۳۵۶
  • مشاهده :  131 بازدید
  • چاپ خبر : جوان ۲۴ ساله دیری خود را حلق آویز کرد

جوان ۲۴ ساله دیری خود را حلق آویز کرد

رئیس اورژانس و مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان دیر،گفت: جوان ۲۴ ساله دیری بنام (ع ب ) با استفاده از طناب خود را حلق آویز کرد.

به گزارش کنگان نیوز،  محمود حسینیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما ،اظهار داشت: بدنبال تماس با اورژانس ۱۱۵ شهری بندر دیر در ساعت ۲۰:۱۳ شنبه شب،مبنی بر خودکشی جوانی در روستای تل ریس از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر،بلافاصله نیروهای اورژانس در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل وقوع حادثه اعزام شدند که متأسفانه این جوان ۲۴ ساله قبل از رسیدن نیروهای اورژانس جان باخته بود.

حسینیان افزود:هنوز نتیجه بررسی و نظر پزشک قانونی در این خصوص اعلام نشده است و از سوی پلیس آگاهی تحقیقات در مورد علت خودکشی ادامه دارد.

دهیار روستای لمبدان پایینی ضمن تایید خودکشی جوان ۲۴ ساله دیری، در گفتگو با پارس خلیج، گفت: شب گذشته در پی تماس خانواده مرحوم  (ع   – ب ) بلافاصله به منزل آنها در روستای تل ریس که نزدیک روستای لمبدان است رفتم که متاسفانه این جوان را در حالیکه حلق آویز و جان باخته بود مشاهد نمودم.

احمد زبیری با بیان اینکه این جوان ۲۴ ساله مجرد، و به تنهایی در منزل خود زندگی میکرد، اظهار داشت: با تماس با نیروهای اورژانس و پلیس آگاهی،بلافاصله آنها در محل حاضر شدند و تحقیقات و کار خود را آغاز نمودند.

دهیار روستای لمبدان بالایی افزود: مرحوم (ع  ب )با فوت مادر خود، و ازدواج مجدد پدر و همچنین ازدواج خواهران و برادرانش،به تنهایی در منزل خود زندگی میکرد که یکی از برادرانش که دو روزی از وی خبری نداشت و نگران حال (ع ) شده بود  وارد منزل می شود و از طریق شکستن شیشه درب اتاق متوجه جسم بی جان و حلق آویز برادر خود می شود. پارس خلیج

اخبار مرتبط