رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
  • کد خبر : ۲۲۲۸
  • مشاهده :  223 بازدید
  • چاپ خبر : سکینه الماسی پیروز رقابت انتخاباتی

سکینه الماسی پیروز رقابت انتخاباتی

سکینه الماسی پیروز رقابت انتخاباتی در جنوب استان بوشهر شد

به گزارش کنگان نیوز، رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه ۷ اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۴۵ ادامه داشت.

با پایان شمارش آرا انتخابات مجلس دهم در استان بوشهر، کاندیداهای موردحمایت اصلاح طلبان و اعتدالگرایان در سه حوزه انتخابیه به پیروزی رسیدند/ با پایان شمارش آرا انتخابات مجلس دهم در استان بوشهر، کاندیداهای موردحمایت اصلاح طلبان و اعتدالگرایان در سه حوزه انتخابیه به پیروزی رسیدند.

در حوزه دیر، کنگان و جم برای نخستین بار یک بانو راهی بهارستان شد. براین اساس سکینه الماسی یکی از کاندیداهای موردحمایت اصلاح طلبان و اعتدالگرایان در این حوزه توانسته اکثریت لازم را را برای حضور در مجلس کسب کند. حجت الاسلام موسی احمدی نماینده کنونی و حسین بردستانی یکی دیگر از کاندیداهای اصلاح طلبان به ترتیب دوم و سوم شده اند.

براین اساس، در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم حجت الاسلام عبدالحمید خدری راهی بهارستان شد. پس از وی عبدالکریم جمیری نماینده کنونی این حوزه و کاندیدای اصولگرایان قرار گرفت.

همچنین در حوزه انتخابیه دشتستان محمدباقر سعادت کاندیدای موردحمایت اصلاح طلبان و حامیان دولت بهارستانی شد و غلامرضا مختاری کاندیدای اصولگرایان در رتبه دوم قرار گرفته است.

این گزارش  می افزاید: در حوزه دشتی و تنگستان نیز سید کمال الدین شهریاری کاندیدای مورد حمایت اصولگرایان با کسب اکثریت آرا برای سومین بار نمایندگی مجلس را تجربه خواهد کرد. وی در دوره سوم و چهارم مجلس نماینده همین منطقه بود. در این حوزه محمد پاکدل کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان و حامیان دولت دوم شده است.

شایان ذکر است آراء کاندیداها پس از اعلام رسمی ستاد انتخابات استان (احتمالا تا ۸ صبح) منتشر می شود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک شهرستان های تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن: ۶۹۱/۴۵۶ نفر        

بوشهر، گناوه و دیلم :عبدالحمید خدری

دشتستان : محمدباقر سعادت

دشتی و تنگستان :سید کمال الدین شهریاری

کنگان، دیر، جم و عسلویه: سکینه الماسی

اخبار مرتبط