رفتن به بالا
  • جمعه - ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۴
  • کد خبر : ۲۲۲۴
  • مشاهده :  144 بازدید
  • چاپ خبر : استاندار بوشهر از شعب اخذ رای کنگان بازدید کرد

استاندار بوشهر از شعب اخذ رای کنگان بازدید کرد

استاندار بوشهر از حوزه ثبت نام و اخذ رای شماره ۱۳ کنگان بازدید کرد

 به گزارش کنگان نیوز،دکتر مصطفی سالاری در حاشیه بررسی وضعیت برگزاری پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایرنا گفت: بعد از اینکه اول وقت در بوشهر رای خود را به صندوق رای ریختیم به همراه اعضای شورای تامین استان از شهرستان ها بازدید داریم که شهر کنگان اولین شهری است که حضور پیدا کردیم.

وی افزود: مقصد بعدی ما عسلویه ، دشتی و دشتستان بازدید خواهد بود

استاندار بوشهر هدف از این بازدیدها را بررسی وضعیت اجرای انتخابات در نقاط مختلف استان بیان کرد.

وی با تقدیر از تمامی برگزار کنندگان انتخابات بیان داشت: خوشبختانه استقبال مردم استان بسیار خوب بوده و پیش بینی می شود میزان مشارکت مردم در این دوره افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد.

نماینده عالی دولت وضعیت با ابراز رضایت از امنیت حاکم در شعب ثبت نام و اخذ رای عنوان نمود: خوشبختانه در کنار امنیت و تدابیر خوبی که برای برگزاری انتخابات اتخاذ شده شور و نشاط مردم استان برای حضور در پای صندوق های رای نیز مثال زدنی است و گواه این امر صف های طولانی رای در بوشهر و کنگان و دیگر شهرها و روستاهای استان است.

سالاری با تقدیر از نامزدها و ستادهای آنها گفت: نامزدهای محترم و ستادهای تبلیغاتی آنها در طول یک هفته تبلیغات همراهی خوبی داشته اند و این مهم زمینه را برای برگزاری بهتر انتخابات فراهم نموده است.

وی در بخش پایانی مباحث انتخاباتی اظهار امیدواری کررد ، ثمره این حضور پرشور خلق حماسه ملی دیگری خواهد بود

اخبار مرتبط