رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۷
  • کد خبر : ۲۲۱۵
  • مشاهده :  141 بازدید
  • چاپ خبر : انتخابات یک تکلیف است

انتخابات یک تکلیف است

امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان در دیدار جمعی از برادران اهل سنت با حضرت آیت الله حسینی بوشهری گفت: اهل سنت نیز مثل همیشه با حضور در پای صندوق های رای وفاداری خود به امام ، مقام معظم رهبری و شهیدان را مجددا اثبات خواهند کرد.

به گزارش کنگان نیوز، امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان در دیدار جمعی از برادران اهل سنت با حضرت آیت الله  حسینی بوشهری گفت: اهل سنت نیز مثل همیشه با حضور در پای صندوق های رای وفاداری خود به امام ، مقام معظم رهبری و شهیدان را مجددا اثبات خواهند کرد.

شیخ محمد جمالی حضور در انتخابات را یک تکلیف مهم دانست و بیان داشت: ثمره این حضور اقتدار نظام و تحکیم وحدت در سایه هدایت ها و رهنمودهای داعیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری خواهد بود.

وی در بخش دیگر جمهوری اسلامی را الگوی بزرگ وحدت برای همه ملت های مسلمان دانست و بیان نمود: تاریخ همواره ثابت کرده هرگاه امت اسلامی ید واحده باشند دشمن مغلوب خواهد شد.

رییس شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر در پایان یادآور  شد: مشکلات امروز در برخی کشورهای اسلامی ناشی از اختلافات داخلی است و این اختلاف و انشقاق در بین مسلمین موجب شده تا دشمنان قسم خورده اسلام ضرباتی را به ملت های مسلمان منطقه وارد کنند که چاره و راه علاج این درد ناگوار ، پرهیز از اختلافات و توسل به وحدت و همدلی است./ ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط