رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۶
  • کد خبر : ۲۱۸۳
  • مشاهده :  188 بازدید
  • چاپ خبر : مامور قلابی ورود به عنف در شهرستان دیر دستگیر شد

مامور قلابی ورود به عنف در شهرستان دیر دستگیر شد

دادستان شهرستان دیر،گفت:سارق ورود به عنف در شهرستان دیر که اقدام به ۵ فقره سرقت ورود به عنف کرده بوده بود توسط ماموران پاسگاه انتظامی شهر دوراهک دستگیر شد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از  پارس خلیج، مرتضی درویشی صبح امروز در گفتگو با پارس خلیج، با بیان اینکه به دنبال اطلاعات واصله مبنی بر چندین مورد ورود به عنف یک فرد دارای نقاب به منازل مسکونی و سرقت و آزار و اذیت زنان جوان اظهار داشت:با توجه به اهمیت موضوع اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری متهم به‌صورت ویژه‌ای تحت پیگیری قرار گرفت که انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده مظنونی به هویت «ن ـ آ» شناسایی و در عملیات غافلگیرانه توسط مأموران پاسگاه انتظامی دوراهک در یک گاوداری دستگیر و به پلیس آگاهی دیر انتقال داده شد.

وی،با بیان اینکه به محض رویت موارد مشکوک در مراسمات،بلافاصله پلیس ۱۱۰ را در جریان بگذارید،اظهار داشت: متهم با اعتراف به اینکه طعمه های خود را در تالارهای عروسی شهر شناسایی کرده  و سپس با اطمینان از نبودن مرد خانواده و تنها بودن زن جوان به عنوان مامور آب به منازل آنها رفته و با استفاده از چاقو اقدام به زورگیری و سرقت طلا و جواهرات آنها نموده است.

درویشی، با بیان اینکه مقداری از طلاها و جواهرات مسروقه در گاوداری محل سکونت سارق کشف شد،گفت: متهم ۱۸ ساله بنام (ن – آ  ) که اصالتا آبادانی است با اعتراف،به ۳ فقره سرقت موفق و ۲ سرقت ناموفق با قرار قانونی روانه زندان شد.

دادستان شهرستان دیر،با بیان اینکه متهم دارای سابقه محکومیت کیفری است،اظهار داشت:دستگاه های امنیتی با تمام توان وجدیت در مقابل برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی ایستاده و قاطعانه برخورد می‌کند و اجازه نخواهیم داد که امنیت عمومی شهروندان را به مخاطره بیندازند.

مرتضی درویشی ضمن هشدار به شهروندان، از آنها خواست از افرادی که به عنوان مامور اداره‌های مختلف به درب منازلشان مراجعه می‌کنند مدارک شناسایی معتبر درخواست و آن را مشاهده کنند و در صورت مشکوک شدن به آنها ، حتما با پلیس تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه ،گشت های بازرسی به صورت تمام وقت محورهای بردخون و جاشک را برای راهرنان نا امن کرده اند، افزود: دستگاه قضایی با سارقان و مخلان نظم و امنیت جامعه به ویژه سارقان راهزن با قطعیت برخورد کرده است و رانندگان در صورت مشاهده مورد مشکوک سریعا پلیس را در جریان بگذارند.

دادستان شهرستان دیر، با بیان این اینکه همه اقشار جامعه باید سهم خود را در ایجاد امنیت به خوبی ایفا کنند،گفت:در سال‌ جاری پلیس در شهرستان دیر با بهره‌گیری از همه توان خود و با اجرای طرح‌های مختلف توانسته است در کشف جرایم موفق عمل کند به طوری که ۹۸ درصد از سرقت های منازل کشف بجز ۱ مورد، و سارقان آن نیز دستگیر شده‌اند.

اخبار مرتبط