رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۰
  • کد خبر : ۲۱۵۲
  • مشاهده :  147 بازدید
  • چاپ خبر : تیم‌های صعودکننده به مرحله دوم لیگ دسته ۳ فوتسال بانوان مشخص شدند

تیم‌های صعودکننده به مرحله دوم لیگ دسته ۳ فوتسال بانوان مشخص شدند

با برگزاری مسابقات در کنگان، تیم‌های صعودکننده به مرحله دوم لیگ دسته ۳ فوتسال بانوان مشخص شدند.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از مهر، مسابقات فوتسال دسته سوم بانوان کشور، فصل ۹۵-۹۴ با حضور ۱۵ تیم در استان بوشهر در بندر کنگان به میزبانی تیم فجر شهرداری کنگان در حال انجام است.
نماینده فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه مسابقات بانوان دسته سوم کشور به میزبانی فجر شهرداری کنگان به خبرنگار مهر گفت: سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال دسته سوم بانوان کشور فصل ۹۵-۹۴ از روز ۲۴ بهمن ماه به میزبانی کنگان در حال انجام است که این بازی ها در روز ۲ اسفند به پایان خواهد رسید.

شکوفه مهینی خاطرنشان کرد: ۱۵ تیم از استان‌های تهران، البرز، هرمزگان، کهگیلویه، مازندران، خراسان جنوبی، همدان، زنجان، لرستان، اصفهان، کرمان، چهارمحال و بختیاری در این رقابت حضور دارند.

نماینده فدراسیون فوتبال ایران ادامه داد: در پایان مرحله اول این مسابقات تیم های بیست کرج، شمال شرق تهران، استقلال ساری، فجر شهرداری کنگان، خلیج فارس فلاورجان، دهیاری کرج، متین فرخ شهر و هیات فوتبال همدان، به مرحله دوم راه یافتند.

مهینی یادآور شد: چهار تیم نخست این رقابت ها به مسابقات دسته دوم فوتسال بانوان در فصل  ۹۶-۹۵ راه خواهند یافت. چهار تیم دوم با حفظ امتیاز دسته سوم، می توانند در فصل بعد به طور مستقیم در مرحله نهایی مسابقات دسته سوم حضور یابند.

وی خاطرنشان کرد: هفت تیمی که نتوانند مرحله مقدماتی از گروهشان صعود کنند، در فصل بعد باید مجددا در لیگ استانی خود به رقابت بپردازند.

نماینده فدراسیون فوتبال ایران در پایان از میزبانی بسیار خوب کنگان و مردم خونگرم آن نیز تقدیر کرد و افزود: کنگانی‌ها میزبانی را به شکلی شایسته انجام داده‌اند.

نایب رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر نیز در گفتگو با خبرنگار مهر به تشریح نتایج این دوره از مسابقات پرداخت و اظهار داشت: استقلال ساری با نتیجه سه بر یک زرند کرمان را شکست داد و فجر کنگان دو بر صفر مقابل حامی مازنداران به پیروزی رسید.

زهره خلیفه با اشاره به پیروزی هشت بر یک دهیاری زیبادشت کرج در مقابل البرز زنجان، اضافه کرد: طلایی‌پوشان نود بابل با نتیجه هشت بر صفر مقابل متین فرخ شهر تن به شکست داد و خلیج فارس فلاورجان با نتیجه دو بر صفر مقابل دانشگاه آزاد رودان به پیروزی رسید.

وی با اشاره به تساوی یک بر یک حامی مازندران و استقلال ساری، افزود: فجر کنگان با نتیجه ۵ بریک مقابل هیئت فوتبال زرند کرمان به پیروزی رسید و بیست کرج میز هفت بر سه شهرداری فرودس را شکست داد.

نایب رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به پیروزی سه بر دو تیم بانوان الشتر لرستان مقابل شمال شرق تهران، ادامه داد: خلیج فارس فلاورجان با نتیجه یک بر صفر مقابل البرز زنجان پیروز شد و تیم‌های هیئت فوتبال همدان و متین فرخ‌شهر به تساوی بدون گل رسیدند.

وی با اشاره به پیروزی دو بر صفر دهیاری زیبادشت کرج در مقابل دانشگاه آزاد رودان، گفت: تیم‌های شهرداری فردوس و بانوان الشتر لرستان به تساوی دو بر دو دست یافتند و شمال شرق تهران با نتیجه سه بر دو مقابل بیست کرج به پیروزی رسید.

خلیفه بیان کرد: حامی مازندران با نتیجه سه بر یک زرند کرمان را برد و فجر کرمان با نتیجه سه بر یک مقابل استقلال ساری به پیروزی رسید، رودان سه بر یک البرز زنجان را شکست داد و خلیج فارس فلاورجان یک بر دهیاری زیبادشت را شکست داد و هیئت فوتبال همدان با نتیجه سه بر یک مقابل طلایی‌پوشان به برتری دست یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله مقدماتی این مسابقات در چهار گروه برگزار شد.

در گروه «الف» تیم‌های عمادالنظام فردوس مشهد، شمال شرق تهران، بانوان الشتر لرستان و بیست البرز با هم به رقابت پرداختند.

در گروه «ب» نیز تیم‌های حامی مازندران، فجر کنگان، هیئت فوتبال زرند و استقلال ساری حضور داشتند.

تیم‌های البرز زنجان، دهیاری کرج، دانشگاه آزاد رودان و خلیج فارس فلاورجان در گروه «ج» قرار گرفتند.

در گروه «د» نیز تیم‌های طلایی پوشان۹۰ بابل، هیئت فوتبال همدان و متین فرخ شهر حضور داشتند.

تیم های بیست کرج، شمال شرق تهران، استقلال ساری، فجر شهرداری کنگان، خلیج فارس فلاورجان، دهیاری کرج، متین فرخ شهر و هیات فوتبال همدان، به مرحله دوم راه یافتند.

اخبار مرتبط