رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۷
  • کد خبر : ۲۰۷۷
  • مشاهده :  19 بازدید
  • چاپ خبر : تنها گزینه مورد حمایت مجمع اصلاح طلبان جنوب بوشهر چه کسی است؟

تنها گزینه مورد حمایت مجمع اصلاح طلبان جنوب بوشهر چه کسی است؟

حوزه انتخابی جنوب استان بوشهر که شامل شهرستان های عسلویه کنگان دیر و جم می باشد به علت قرارگیری منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی یکی از حوزه های تاثیرگذار و مهم در سطح استان بوشهر و کشور است که سهم قابل ملاحظه ای در اقتصاد کشور دارد.

عصر دیروز طی جلسه ای که در شهر جم توسط مجمع اصلاح طلبان جنوب استان بوشهر برگزار گردید حسین بردستانی به عنوان تنها گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان معرفی شد. در این جلسه مجمع تصمیم نهایی خود را پس از طی چند هفته گفتگو و رایزنی اعلام کرد و حسین بردستانی جوان ترین کاندیدای حوزه را گزینه مورد حمایت خود اعلام کرد.

کنگان نیوز، حوزه انتخابی جنوب استان بوشهر که شامل شهرستان های عسلویه کنگان دیر و جم می باشد به علت قرارگیری منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی یکی از حوزه های تاثیرگذار و مهم در سطح استان بوشهر و کشور است که سهم قابل ملاحظه ای در اقتصاد کشور دارد.

عصر دیروز طی جلسه ای که در شهر جم توسط مجمع اصلاح طلبان جنوب استان  بوشهر برگزار گردید حسین بردستانی به عنوان تنها گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان معرفی شد. در این جلسه مجمع تصمیم نهایی خود را پس از طی چند هفته گفتگو و رایزنی اعلام کرد و حسین بردستانی جوان ترین کاندیدای حوزه را گزینه مورد حمایت خود اعلام کرد.

اخبار مرتبط