رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۱
  • کد خبر : ۲۰۶
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : آموزش خاموش کردن ویژگی های جدید سرویس موزیک Apple در iOS 9

آموزش خاموش کردن ویژگی های جدید سرویس موزیک Apple در iOS 9

بخش تکنولوژی کنگان نیوز ، یکی از دغدغه های دارندگان دستگاه های قدیمی این کمپانی بر سر ویژگی های جدید سرویس موزیک Apple است زیرا این ویژگی ها باعث کاهش سرعت این سرویس شده اند. با تکفارس همراه باشید تا به شما بیاموزیم که چگونه از شر این ویژگی ها راحت شوید. از زمانیکه سیستم […]

بخش تکنولوژی کنگان نیوز ، یکی از دغدغه های دارندگان دستگاه های قدیمی این کمپانی بر سر ویژگی های جدید سرویس موزیک Apple است زیرا این ویژگی ها باعث کاهش سرعت این سرویس شده اند. با تکفارس همراه باشید تا به شما بیاموزیم که چگونه از شر این ویژگی ها راحت شوید.

از زمانیکه سیستم عامل iOS 9 راهی بازار شده، سرویس موزیک Apple با یک سری ویژگی های جدید بر روی iPhone, iPad و iPod روبرو بوده است. از ویژگی های جدید این سرویس می توان به بخش های جدیدی با نام های For You’, ‘New’ و ‘Connect اشاره کرد. اما حال موضوع اصلی اینجاست که شاید این ویژگی ها برای شما لازم نباشد و یا اینکه بعد از قرار گرفتن این ویژگی ها در این سرویس سرعت سرویستان نیز کاهش یافته است.

این اتفاق بیشتر بر روی دستگاه های قدیمی چون iPhone 4s و iPad 2 رخ می دهد، در همین راستا ما در صدد بر آمدیم تا روش خاموش کردن ویژگی های جدید این سرویس را به شما آموزش بدهیم.

 

 

1

2

3

4

اخبار مرتبط