رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۳
  • کد خبر : ۲۰۵۲
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : همه مکلف به ایجاد بستر لازم جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات ۷ اسفندماه هستند

همه مکلف به ایجاد بستر لازم جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات ۷ اسفندماه هستند

فرماندار کنگان گفت: استقلال و عزت ایران اسلامی مدیون شهدای والامقامی همچون سید حسن هاشمی است.

به گزارش کنگان نیوز، عباس جمشیدی با اشاره به موفقیت های حاصله در چند دهه اخیر از جمله رفع تحریم های ظالمانه و نیز تاکید بر حفظ همدلی در جامعه بعنوان دستور رهبری فرزانه انقلاب و ضرورت ملی عنوان نمود: اکنون وقت آنست همه قوا همدلی و همزبانی را در کشور حفظ و تحکیم بخشند.
نماینده دولت در شهرستان به موضوع انتخابات نیز اشاره و گفت: همه مکلف به ایجاد بستر لازم جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات ۷ اسفندماه هستند.
جمشیدی افزود: حضور پرشور در انتخابات امنیت و اقتدار ما را دنیا بیشتر می کند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه کنگان عنوان داشت: بعنوان مجری انتخابات خارج از این اینکه چی کسی با چه گفتمانی رای بیاورد ، صیانت از آرای مردم و پاسخ به اعتماد مردم را تکلیف جدی و اصلی خود در انتخابات می دانیم.
وی خطاب به کاندیدا و هواداران آنها گفت: در دوران تبلیغات اخلاق انتخاباتی را رعایت و از هرگونه تخریب ، تضعیف و اهانت به دیگر کاندیدا و حامیانشان اجتناب کنید.
امام جمعه کنگان نیز گفت: انقلاب اسلامی ، تحقق آرمان انبیاء و اولیای الهی بود   
حجت الاسلام محمود محمودی در اجتماع پایانی راهپیمایی باشکوه مردم کنگان در یوم الله ۲۲ بهمن ، با تقدیر از آحاد مردم و مسئولین بیان نمود: ۲۲ بهمن روز عید مسلمانان و به ثمر نشستن خون شهیدان است.
وی امنیت ، عزت و شرافت و احیاء دین و معنویت در دنیا را از نعمت های بی بدیل انقلاب اسلامی دانست و با اشاره به رفع تحریم های ظالمانه و نیز دستگیری سربازان آمریکایی توسط دلاورمردان نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: امروز ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران در سایه هدایت های رهبری فرزانه انقلاب و اقتدار و آماددگی نیروهای مسلح دشمن را خوار و زبون نموده است.
محمودی با اشاره به موضوع حساس و سرنوشت ساز انتخابات ، مردم سالاری دینی را یکی دیگر از برکات و نعمت های انقلاب برشمرد و بیان داشت: از افتخارات نظام دینی همین برگزاری انتخابات و تعیین سرنوشت کشور به دست خود مردم است.
امام جمعه کنگان گفت: ملت بزرگ ایران با حضور پرشور و توام با بصیرت در انتخابات و توجه به شاخصهای تعیین شده توسط رهبری معظم انقلاب در انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی حماسه ۲۲ بهمن را تکمیل خواهند کرد.

اخبار مرتبط