رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲
  • کد خبر : ۲۰۲۷
  • مشاهده :  38 بازدید
  • چاپ خبر : حمایت از دولت باید با قوت و قدرت ادامه یابد

حمایت از دولت باید با قوت و قدرت ادامه یابد

رییس بسیج اصناف کشور گفت: برای موفقیت، رشد توسعه و آبادانی کشور حمایت از دولت باید با قوت و قدرت ادامه یابد.

به گزارش کنگان نیوز، دکتر غلامرضا حسن پور در همایش تجلیل از اصناف و بازاریان شهرستان کنگان ضمن تاکید بر اعلام همکاری بسیج بازاریان و اصناف با دولت افزود: موفقیت دولت، موفقیت نظام است و چتر حمایت و همراهی با دولت در چارچوب های تعریف شده باید تداوم داشته باشد.

رییس بسیج اصناف کشور با اشاره به شعار سال افزود: نباید اجازه دهیم دشمنان به همدلی و همزبانی دولت و ملت خدشه وارد کنند.

حسن پور همچنین به سوابق مبارزاتی و انقلابی جامعه بزرگ اصناف کشور اشاره کرد و گفت: تاریخ به خوبی گواهی می دهد که اصناف و بازاریان ما چه در دوران مبارزه با رژیم ستم شاهی و چه در دوران پس از انقلاب از جمله دفاع مقدس همواره مطیع و پشتیبان رهبری و در خدمت اصول و آرمانهای امام (ره) و انقلاب بوده و خواهند بود.

وی با بازخوانی جایگاه اصناف و بازاریان در اندیشه و کلام امام راحل و رهبری اظهارکرد: اصناف و بازاریان همواره در صفوف مقدم جبهه جهاد در عرصه های گوناگون بوده و تقدیم چندین هزار شهید خود گواه روحیه انقلابی و شهادت طلبی این قشر بی ادعا بوده است.

رییس بسیج اصناف کشور با تاکید بر ضرورت ثبت مکتوب خاطرات و سوابق درخشان انقلابی بازاریان و اصناف گفت: شایسته است که برای حفظ و نیز انتقال سوابق درخشان و انقلابی و روحیه جهادی اصناف و بازاراریان، خاطرات و دست نوشته های این قشر بصورت کتاب منتشر و به نسل های بعدی منتقل شود.

وی اتحاد و یکپارچگی، تربیت نسل جوان و انتقال تجارب خوب و خداپسندانه به جوانان، تحقق تقوای اقتصادی و جهاد اقتصادی را مطالبات بحق از اصناف و بازاریان دانست و با اشاره به ضرورت حضور و تعامل عالمان دین با بازاریان گفت: امروز حضور و ترویج سلامت و معنویت در بازار حکم جهاد فی سبیل الله را دارد.

وی با تشکر از مهمان نوازی و برخورد و معاشرت مناسب بارزیان و صنوف شهرستان کنگان بر لزوم تقویت بسیج اصناف و راه اندازی پایگاه های مقاومت بسیج اصناف در شهرستان کنگان تاکید کرد.

حسن پور همچنین به موضوع انتخابات اشاره کرد و با استناد به فرمایش ارزشمند رهبر معظم انقلاب در این راستا اظهارکرد: حضور گسترده در انتخابات باید توام با بصیرت و آگاهی باشد.

وی افزود: باید مردم کسانی را راهی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی کنند که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب کشور را به دشمن ندهند.

وی گفت: ملت بزرگ ایران با حضور حماسی و آگاهانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات حساس پیش رو، ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک خواهند گفت.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان کنگان نیز گفت: داشتن روحیه انقلابی و جهادی از افتخارات جامعه اصناف و بازار کشور است.

سرگرد اسماعیل تاجیک افزود: تقدیم چند هزار شهید مدال افتخاری ماندگار برای جامعه بزرگ اصناف و بازاریان است.

وی در بخش پایانی با تاکید بر حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و ضرورت مشارکت در انتخابات ۷ اسفند ماه گفت: جامعه اصناف و بازاریان نیز همدوش سایر امت با حضور آگاهانه و با بصیرت در پای صندوق های رای قلب ولیعصر(عج) و نایب ایشان را شاد خواهند کرد.

در این آیین که به همت بسیج اصناف و اتاق اصناف شهرستان کنگان در حسینیه ثارالله سپاه کنگان برگزار شد ، از بازاریان و صنوف نمونه شهرستان کنگان تجلیل شد./ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط