رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۱
  • کد خبر : ۲۰۲۳
  • مشاهده :  51 بازدید
  • چاپ خبر : برپایی ایستگاه سلامت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی درمصلی نماز جمعه شهرستان کنگان

برپایی ایستگاه سلامت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی درمصلی نماز جمعه شهرستان کنگان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اقدام به برپایی ایستگاه سلامت در مصلی نماز جمعه شهرستان کنگان قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته کرد.

به گزارش کنگان نیوز، شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اقدام به برپایی ایستگاه سلامت در  مصلی نماز جمعه شهرستان کنگان قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان ؛ در این ایستگاه علاوه بر حضورکارشناسان ستادی برای انجام خدمات مشاوره‌ای به مردم در زمینه‌های بهداشت محیط، سلامت‌روان، تغذیه، مبارزه با بیماری‌ها وآموزش سلامت ، خدمات رایگان مانند چک فشار خون، قد و وزن ، ویزیت،  پمفلت آموزشی و توصیه های بهداشتی نیز ارایه شد.
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برپایی ایستگاه سلامت کرد..
مهندس محمد بازیاری افزود: توزیع دفترچه و بروشور از دیگر خدمات ارایه شده برای شهروندان  در این ایستگاه بوده که از همکاری های ستاد نماز جمعه کنگان در برپایی این ایستگاه سلامت نیز تقدیر و تشکر داریم .

اخبار مرتبط