رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۷
  • کد خبر : ۱۹۸۰
  • مشاهده :  41 بازدید
  • چاپ خبر : تکمیل آب‌شیرین‌کن کنگان با اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی

تکمیل آب‌شیرین‌کن کنگان با اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از تکمیل آب‌شیرین‌کن کنگان با اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز، محمدحسن باستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در کنگان اظهار داشت: تعداد و میزان اعتبارات پروژه‌های دهه فجر در استان بوشهر نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته و نشان‌دهنده توجه مسئولان به مطالبات مردم است.

وی افزود: به تمام شهرستان‌ها و مناطق استان بوشهر سرکشی کرده‌ایم و با نشست‌های مختلف با مردم و مسئولان شهرستان‌ها، نسبت به احصا نیازها و دغدغه‌های مردم اهتمام داشته‌ایم و با تمام توان برای رفع مشکلات و معضلات مردم گام برمی‌داریم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در شهرستان کنگان بیش از ۳۸ پروژه بزرگ و مهم مورد بهره‌برداری قرار گرفته و بیش از ۹۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها هزینه شده است.

باستی تصریح کرد: تسریع در تکمیل پروژه‌ها از اساسی‌ترین برنامه‌ها و اهداف مسئولان استان بوده و سعی کرده‌ایم ضمن سرعت بخشیدن به پروژه‌ها، کیفیت پروژه‌ها را نیز بالاتر ببریم.

وی از تکمیل آب‌شیرین‌کن کنگان با اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: این پروژه تکمیل شده و طی یکی دو روز آینده به طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ابراز داشت: در شهرستان کنگان، چندین پروژه مهم زیربنایی و زیرساختی انجام شده و به فضل خدا در سال آینده نیز چند طرح برای عمران و آبادانی این شهرستان اجرایی می‌شود./فارش

اخبار مرتبط