رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۸
  • کد خبر : ۱۹۷۸
  • مشاهده :  95 بازدید
  • چاپ خبر : بیکاری در کنگان تا یک‌سال‌ونیم آینده به صفر می‌رسد

بیکاری در کنگان تا یک‌سال‌ونیم آینده به صفر می‌رسد

فرماندار شهرستان کنگان گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، در یک سال و نیم آینده در کنگان، فرد بیکار نخواهیم داشت.

به گزارش کنگان نیوز، عباس جمشیدی ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان کنگان که با حضور استاندار بوشهر برگزار شد، اظهار داشت: با فرجام برجام، امید در جامعه ایجاد شده است و اکنون مسئولان باید به دور از اختلافات برای رشد و توسعه استان و کشور تلاش کنند.

وی اضافه کرد: در این شهرستان کارهای زیربنایی زیادی اجرا شده است که از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به تقویت بنیه علمی و آموزشی شهرستان اشاره کرد.

فرماندار شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: با ورود صنعت به این شهرستان همچنان صیادی و تجارت شغل بومی و اصلی‌ترین شغل و منبع درآمد و معاش مردم است.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای بهبود وضعیت اشتغال نیروهای بومی در صنایع پارس جنوبی، بیان کرد: با افتتاح فاز ۱۲ پارس جنوبی بالغ بر ۸۴۰ نیروی بومی جذب شده که از این تعداد ۱۷۰ نفر کنگانی بوده است.

جمشیدی بر لزوم توسعه اشتغال در این شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: استفاده از نیروهای بومی موجب افزایش امنیت در این شهرستان می‌شود.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، در یک سال و نیم آینده در کنگان فرد بی‌کار نخواهیم داشت. افراد جویای کار بومی باید حرفه‌های مورد نیاز را فرا گیرند./مهر

اخبار مرتبط