رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۷
  • کد خبر : ۱۹۷
  • مشاهده :  278 بازدید
  • چاپ خبر : امنیت قطب اقتصادی کشور مطلوب است/ کاهش جرایم خشن در عسلویه

امنیت قطب اقتصادی کشور مطلوب است/ کاهش جرایم خشن در عسلویه

فرماندار شهرستان عسلویه با اشاره به امنیت مطلوب این شهرستان گفت: همدلی دولت و ملت تضمین کننده امنیت در قطب اقتصادی کشور است.

به گزارش کنگان نیوز، عبدالله نادری عصر شنبه در دیدار با فرماندهان و نیروهای انتظامی شهرستان عسلویه ضمن گرامیداشت این هفته و یاد و خاطره جان باختگان منا و تبریک عید غدیر تاکید کرد: امنیت و آرامشی که در سطح استان و شهرستان وجود دارد نتیجه همدلی و هم زبانی دولت و ملت در تمامی زمینه‌ها است، که باید در حراست و نگهداری آن کوشید.

نادری به نسبی بودن امنیت در تمامی سطوح اشاره کرد و گفت: جرایم خشن و سازمان یافته کاهش بسیار زیادی داشته است که این مهم حاصل ارتباط معنا دار مردم و مشارکت خوب آنان در تمام حوزهای امنیتی استان و شهرستان است.

فرماندار شهرستان علویه با بیان اینکه امنیت سرمایه‌گذاری در شهرستان مطلوب است، اظهار داشت: تلاش و همدلی مردم با مسئولان باعث شده است تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری بی‌شماری در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایجاد شود و عسلویه به بزرگترین کارگاه اقتصادی کشور تبدیل شود.

رئیس شورای تامین شهرستان به آرامش یک نقطه در تضمین امنیت عمومی یک کشور اشاره و تصریح کرد: باورها و عقاید مشترک در بین انسان‌ها ایجاد کننده این مسیر پر‌مخاطره است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به این که عسلویه یکی از امن‌ترین نقاط استان است گفت: تلاش مجموعه نظامی و انتظامی شهرستان در تمامی زمینه ها قابل تقدیر است و همه این تلاش‌ها مرهون همراهی و همدلی با مردم در تمامی زمینه هاست.

وی در پایان گفت: تمام تلاش مسئولان باید به سمتی برود که با فراهم کردن محیطی امن برای مردم، زمینه های فعالیت و امیدواری به آینده بیش از پیش در آنها ایجاد شود./ مهر

اخبار مرتبط