رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۶
  • کد خبر : ۱۹۶۵
  • مشاهده :  238 بازدید
  • چاپ خبر : MRI بیمارستان امام خمینی کنگان راه اندازی و نصب می شود

MRI بیمارستان امام خمینی کنگان راه اندازی و نصب می شود

کنگان نیوز، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای تأمین و تکمیل زیر ساخت‌های حوزه سلامت استان، یک دستگاه MRI دولتی امروز برای نصب و راه‌اندازی وارد استان بوشهر شد.

به گزارش کنگان نیوز، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای تأمین و تکمیل زیر ساخت‌های حوزه سلامت استان، یک دستگاه MRI دولتی امروز برای نصب و راه‌اندازی وارد استان بوشهر شد.
دکتر ایرج بیژنی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این دستگاه MRI پیشرفته ۱٫۵ تسلا که امروز وارد استان بوشهر شده در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان در حال نصب است.
این مقام مسئول در خصوص مدت زمان نصب و راه‌اندازی این دستگاه اظهار داشت: تکنسین‌های شرکت سازنده این دستگاه از امروز وارد استان بوشهر شده‌اند و مدت زمان برآورد شده برای نصب این دستگاه MRI حدود یک ماه می‌باشد.
دکتر ایرج بیژنی بیان داشت: همزمان با نصب این دستگاه، کارشناسان مربوطه در حال گذراندن دوره آموزشی در این خصوص هستند.
دستگاه MRI  بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می‌گیرد
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دستگاه MRI  بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
دکتر ایرج بیژنی افزود: محل تأمین اعتبار خرید این دستگاه از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان بوشهر و همچنین کمک‌های وزارت نفت می‌باشد.
با راه‌اندازی دستگاه MRI  بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیاز بیماران مناطق جنوبی استان تأمین می‌شود
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه با استقرار صنایع نفت و گاز در جنوب استان بوشهر و بروز حوادث مرتبط با این صنایع، با نصب و راه‌اندازی این دستگاه در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان از اعزام بیماران شهرستان‌های جنوبی به مرکز استان جلوگیری شده و نیاز آن شهرستان‌ها تأمین خواهد شد.
 

اخبار مرتبط