رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
  • کد خبر : ۱۹۴۲
  • مشاهده :  82 بازدید
  • چاپ خبر : زنگ انقلاب در دبستان آزادی روستای برکه چوپان به صدا درآمد

زنگ انقلاب در دبستان آزادی روستای برکه چوپان به صدا درآمد

ضمن تبریک سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی به وطن، این اتفاق را حاصل اعتقادات اسلامی مردم و اتحاد تمام اقشار و لایه های مختلف جامعه برای رسیدن به هدف بلند خود که رسیدن به یک نظام دینی و ملی بود دانست.

به گزارش کنگان نیوز، ضمن تبریک سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی به وطن، این اتفاق را حاصل اعتقادات اسلامی مردم و اتحاد تمام اقشار و لایه های مختلف جامعه برای رسیدن به هدف بلند خود که رسیدن به یک نظام دینی و ملی بود دانست.
عباس بشی – بخشدار مرکزی کنگان پیش از ظهر امروز در آیین به صدا درآمدن زنگ انقلاب در دبستان آزادی روستای برکه چوپان با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: این اتفاق را حاصل اعتقادات اسلامی مردم و اتحاد تمام اقشار و لایه های مختلف جامعه برای رسیدن به هدف بلند خود که رسیدن به یک نظام دینی و ملی بود دانست و گفت: گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر امری لازم و مهم است و باید نسبت به تبیین ابعاد مختلف انقلاب اسلامی ایران اهتمام ورزیم.
عباس بشی با اشاره به روند پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) افزود: همه ما باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این کشور تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود که نشر صدای آزادی و استقلال است ادامه داده و در جهان باعث نابودی و شکست دشمنان استکباری و استعماری شود.
وی افزود: آینده این انقلاب به دست شما دانش آموزان است و همه ما باید با شناخت بیش از پیش اهداف امام و ارزش های انقلاب، همواره یاد شهیدان را زنده نگه داشته و قدردان خونشان باشیم.
بخشدار مرکزی کنگان خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان به‌عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی نقش مهمی در آینده میهن اسلامی بر عهده‌ دارند و امیدوار هستیم روز به‌ روز شاهد پیشرفت و موفقیت این قشر عزیز باشیم.
 
بشی- بخشدار مرکزی  به صورت تحلیلی قضیه برجام را برای دانش آموزان بیان کرد و افزود: توافق هسته ای حاصل رهنمودهای پیامبرگونه رهبری و اقتدار نظام اسلامی ایران بود.
وی تصریح کرد: تلاش و کوشش تیم مذاکره کننده هسته ای ایران باعث شد که ملت ایران در اوج اقتدار و آگاهی برجام را به سرانجام برساند.
 
در این آیین، به مناسبت دوازدهم بهمن‌ماه سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، زنگ انقلاب به صدا درآمد.

اخبار مرتبط