رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
  • کد خبر : ۱۹۴۰
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : پیام تبریک فرماندار کنگان به مناسبت فرا رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران

پیام تبریک فرماندار کنگان به مناسبت فرا رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران

کنگان نیوز، فرماندار کنگان در پیامی فرا رسیدن دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم شهرستان کنگان تبریک گفت. در پیام عباس جمشیدی آمده است :سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در حالی جشن گرفته و نکوداشت می داریم که ملت غیور ایران اسلامی همگام و همیار فرزندان […]

کنگان نیوز، فرماندار کنگان در پیامی فرا رسیدن دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم شهرستان کنگان تبریک گفت.
در پیام عباس جمشیدی آمده است :سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در حالی جشن گرفته و نکوداشت می داریم که ملت غیور ایران اسلامی همگام و همیار فرزندان نیک سرشت خویش در دولت تدبیر و امید با عنایت به الطاف الهی و حضرت حق و رهبری داعیانه مقام عظمای ولایت توانسته است بیش از پیش عزت و اقتدار نظام اسلامی را در عرصه جهانی و بین المللی با غلبه بر تحریم ها و تهدیدها به نمایش گذارد و با آمادگی کامل در عرصه انتخاباتی اسفند ماه ۱۳۹۴ را همچون ۲۲ بهمن فجر آفرینش، حماسه عزت و کرامت معنا نماید.
این خجسته ایام استقلال و حرمت و آزادگی را بر همه ایرانیان اندیشمند و بالاخص مردم شریف کنگان تبریک عرض نموده و از خداوند منان عزت و کرامت همگان را خواستارم.

عباس جمشیدی
فرماندارکنگان

اخبار مرتبط