رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۳
  • کد خبر : ۱۸۷۳
  • مشاهده :  56 بازدید
  • چاپ خبر : برخورد پراید با کمپرسی ۲ کشته و زخمی در دیر بر جای گذاشت + تصاویر

برخورد پراید با کمپرسی ۲ کشته و زخمی در دیر بر جای گذاشت + تصاویر

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی دیر از ۲ کشته و زخمی در اثر برخورد پراید با کمپرسی در کیلومتر ۱۲ پلیس‌راه کنگان خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از فارس، محمود حسینیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در بوشهر اظهار داشت: در پی تصادف خودرو پراید با کمپرسی در کیلومتر ۱۲ پلیس‌راه کنگان در شهرستان دیر یک نفر کشته و ۱ نفر مصدوم شدند.

حسینیان بیان کرد: به دنبال تماس با اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر، مبنی بر وقوع یک سانحه تصادف، بلافاصله نیروهای اورژانس دوراهک در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل وقوع حادثه اعزام شدند که متأسفانه یکی از مصدومان حادثه که خانمی میان‌سال بود براثر شدت جراحات وارده و قبل از رسیدن نیروهای اورژانس در دم جان داده بود.

وی افزود: نیروهای اورژانس پس از حضور در محل حادثه، اقدامات اولیه را بر روی مصدوم این حادثه که راننده سواری پراید بود انجام دادند و سپس وی را به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان انتقال دادند.

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر گفت: این حادثه عصر روز گذشته روبه‌روی شهرک صنعتی تنگ خوش، اتفاق افتاد و علت این حادثه نامعلوم و از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

تصاویر با موبایل ثبت شده است

۲۰۱۶۰۱۲۵۲۱۴۶۱۳

 

۲۰۱۶۰۱۲۵۲۱۴۶۲۰

 

۲۰۱۶۰۱۲۵۲۱۴۶۲۷

اخبار مرتبط