رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۷
  • کد خبر : ۱۸۵۱
  • مشاهده :  41 بازدید
  • چاپ خبر : بزرگترین مجموعه ورزشی چند منظوره استان و جنوب کشور تا پایان سال به بهره برداری می رسد

بزرگترین مجموعه ورزشی چند منظوره استان و جنوب کشور تا پایان سال به بهره برداری می رسد

به گزارش کنگان نیوز، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: پیش بینی می شود دومین مجموعه ورزشی چند منظوره شهرستان کنگان که در استان و حتی جنوب کشور کم نظیر و از پروژه های سفر رهبری معظم انقلاب است ، تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد. […]

به گزارش کنگان نیوز، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: پیش بینی می شود دومین مجموعه ورزشی چند منظوره شهرستان کنگان که در استان و حتی جنوب کشور کم نظیر و از پروژه های سفر رهبری معظم انقلاب است ، تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

محمد بحرینی نژاد افزود: این مجموعه شامل زمین فوتبال (چمن مصنوعی- روشنای استاندارد – سکوی تماشاگر) ، سالن سرپوشیده چند منظوره با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر تماشاگر بعنوان بزرگترین مجموعه استان و کم نظیر در جنوب کشور ، سالن ورزشهای رزمی ، خوابگاه با ظرفیت  100 نفر است.

وی عنوان داشت: این مجموعه در زمینی به مساحت ۳ هکتار احداث که زمین آن به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال توسط شهرداری کنگان هبه شده است.

رییس اداره ورزش و جوانان پیشرفت فیزیکی پروژه را افزون بر ۹۰ درصد ذکر و افزود: این پروژه از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری است و تا کنون ۱۲۰ میلیارد ریال در آن هزینه شده است که پیش بینی می شود تا بهره برداری کامل این رقم به ۱۷۰ میلیارد ریال برسد.

وی اظهار داشت: ۸ پروژه ورزشی با اعتبار افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رهبری فرزانه انقلاب در این شهرستان افتتاح ، مورد بهره برداری و یا در حال اجراست.

بحرینی نژاد همچنین از افتتاح زمین فوتبال شهر سیراف در دهه مبارک فجر سال جاری خبر داد.

وی در پایان از عنایات دفتر رهبری معظم انقلاب تقدیر و از تلاش و پیگیری استاندار ، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، فرماندار کنگان و شهرداری و شورای اسلامی شهر کنگان تشکر کرد.

گفتنی است در حال حاضر ۲۴ هیات ورزشی در شهرستان کنگان فعال و افزون بر ۳۰۰۰ نفر ورزشکار در این شهرستان بصورت سازماندهی شده فعالیت ورزشی می کنند / ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط