رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵
  • کد خبر : ۱۸۴
  • مشاهده :  108 بازدید
  • چاپ خبر : افتتاح دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرای کنگان

افتتاح دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرای کنگان

دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرای کنگان با حضور رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای کشور، امام جمعه و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری کنگان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از پرتال فرمانداری، رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در این مراسم بیان داشت: خدای را شاکریم که دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای کنگان شکل گرفت و حاصل و خروجی این مدرسه افرادی باشند که شجره طیبه هستند.
محمد علی فتحی گفت: هدف از ایجاد دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا، نخبه پروری و پرورش استعداد های درخشان است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این مراسم ضمن تبریک دهه ولایت و با اشاره به جنایات آل سعود در فاجعه منا، پیرامون ویژگی های دبیرستان های علوم و معارف اسلامی سخنانی بیان داشت.
حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی گفت: حضور افراد نخبه، کسب تهذیب و اخلاق و الگو بودن از ویژگی های مهم اینگونه مدارس است.
امام جمعه کنگان نیز اظهار داشت: دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا، مدرسه تعلیم معارف دین و معنویت است و حاصل آن استخراج نیرو های کارآمد دینی است.
حجت‌الاسلام محمود محمودی گفت: از دانش آموزان عزیز تقاضا داریم که با کوشش و تلاش خود، سربلندی و افتخارات را برای شهرستان کنگان رقم بزنند.
در این آئین مهندس پاریابی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار کنگان گفت: گسترش فرهنگ دینی از بهترین برنامه هایی است که باید به خوبی به آن توجه شود و ایجاد مدارس معارف می تواند گامی مثبت در این راستا باشد.

2

3

اخبار مرتبط